Dr. Nona Newseen

Najlepšia cena na trhu!
Značka: Dr. Nona
50,80 € 42,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.03.2024
Možnosti doručenia

Dr. Nona Halo Newseen je ideálnym doplnkom pre každého, kto hľadá prírodnú a účinnú pomoc pri zvládaní stresu, zlepšení kvality spánku a podporu nervového systému. Tento prípravok je výsledkom pokročilého výskumu a kombinuje tradičné bylinné liečivá s modernými poznatkami o udržiavaní zdravia a rovnováhy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr. Nona Halo Newseen je formulovaný tak, aby poskytoval podporu nervovému systému a pomáhal v modernom živote plnom stresu a informačného preťaženia. Jeho unikátne zloženie kombinuje tradičné bylinky s dokázanými účinkami na zlepšenie duševného zdravia a zvýšenie psychické odolnosti, spolu s Halo Komplexom pre celkovú podporu zdravia.

Hlavné vlastnosti a výhody:

  • Šišiak bajkalský: Podporuje správne fungovanie nervového systému, čo je kľúčové pre udržanie duševnej rovnováhy a koncentrácie.
  • Mučenka opletavá: Pomáha pri poruchách spánku a ťažkostiach so zaspávaním, zmierňuje stavy spôsobené vysokou úrovňou stresu a úzkosti. Obsahuje vitamín C, ktorý podporuje kardiovaskulárny a imunitný systém.
  • Chmeľ obyčajný: Prispieva k upokojeniu pri stavoch zvýšeného úzkostného napätia a podporuje zdravie tráviaceho a močového systému.
  • Halo Komplex: Unikátna zmes minerálov z Mŕtveho mora, ktorá podporuje celkové zdravie a dobre fungujúci metabolizmus.

Spôsob užívania:

  • Pre lepší spánok a relaxáciu užívajte 1 kapsulu pred spaním.
  • V obdobiach zvýšeného stresu je odporúčané užívať 1 kapsulu ráno pred jedlom, zapiť pohárom vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Nona je výrobca, ktorý prináša produkty z Mŕtveho mora. Mŕtve more je zázrak prírody a je považované za najstaršie a najväčšie prírodné kúpele na svete. 

 Kloktanie ústnou vodou pomáha pri prechladnutí a zápale hrdla. Minerálne bahno z Mŕtveho mora lieči rany, oživuje vlasové korienky, potláča tvorbu lupín. Vyživuje pokožku tváre, zvyšuje pružnosť tkaniva a pokožky, vďaka čomu vyhladzuje vrásky a spomaľuje proces starnutia. Pôsobí liečivo pri bolestiach hlavy a migréne. Aplikácia bahna na kĺby a chrbticu má blahodarné účinky na rôzne choroby: artritída, zápal kostí a chrupaviek, kostnej drene, zápale nervu, reumatizme, psychickej záťaži, únave a nespavosti.

Medzi najpredávanejšie produkty značky Dr. Nona patrí výživový doplnok Halo Phase 9 pre podporu a harmonizáciu endokrinného systému či Okseen, silný antioxidant, ktorý chráni organizmus.