Dr. Nona Okseen 60 toboliek

Tip Najlepšia cena na trhu!
Značka: Dr. Nona
58,10 € 48,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.03.2024
Možnosti doručenia

OKSEEN je veľmi účinný antioxidant. Bráni organizmus proti škodlivým vplyvom znečisteného prostredia, stresu a nezdravého stravovania. Odbúrava voľné radikály – škodlivé prvky, ktoré napádajú bunkové tkanivo. Stimuluje imunitný systém a tým napomáha organizmu vyrovnať sa s rôznymi druhmi vírových ochorení a infekcií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr. Nona Okseen v balení 60 toboliek je navrhnutý ako výživový doplnok, ktorý poskytuje komplexnú podporu pre celkové posilnenie organizmu. Obsahuje unikátnu kombináciu bioorganominerálneho komplexu, selénu, tokoferolu (vitamín E) a metionínu, ktoré spoločne pôsobia ako silní antioxidanti a prispievajú k spomaleniu procesu starnutia.

Hlavné výhody:

  • Posilnenie organizmu: Podporuje celkovú odolnosť a vitalitu tela.
  • Antioxidantické účinky: Tokoferol a selén pôsobia ako silné antioxidanty, ktoré neutralizujú škodlivé voľné radikály.
  • Spomalenie starnutia: Pomáha udržiavať mladistvý vzhľad a funkčnosť organizmu.
  • Ochrana pred vírusmi: Prispieva k prevencii vírusových ochorení a nachladnutia.
  • Podpora pri alergiách: Má pozitívny vplyv na zmiernenie prejavov alergických ochorení.
  • Prevencia srdcových a cievnych chorôb: Prispieva k zdraviu srdca a cievneho systému.

Zloženie:Výnimočné zloženie Okseenu je zamerané na synergické pôsobenie jeho účinných látok, pričom každá z nich má špecifickú úlohu v podpore zdravia a vitality.

Odporúčané užívanie:Na dosiahnutie optimálnych výsledkov je odporúčané užívať 1 tobolku denne pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom vody.

dr. Nona Okseen je ideálnym doplnkom pre každého, kto hľadá prírodnú cestu k posilneniu svojho zdravia, ochrane pred negatívnymi vplyvmi starnutia a zlepšeniu svojej obranyschopnosti proti chorobám. Jeho unikátne zloženie a široké spektrum účinkov robia z Okseenu významného spojenca v každodennej starostlivosti o zdravie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Nona je výrobca, ktorý prináša produkty z Mŕtveho mora. Mŕtve more je zázrak prírody a je považované za najstaršie a najväčšie prírodné kúpele na svete. 

 Kloktanie ústnou vodou pomáha pri prechladnutí a zápale hrdla. Minerálne bahno z Mŕtveho mora lieči rany, oživuje vlasové korienky, potláča tvorbu lupín. Vyživuje pokožku tváre, zvyšuje pružnosť tkaniva a pokožky, vďaka čomu vyhladzuje vrásky a spomaľuje proces starnutia. Pôsobí liečivo pri bolestiach hlavy a migréne. Aplikácia bahna na kĺby a chrbticu má blahodarné účinky na rôzne choroby: artritída, zápal kostí a chrupaviek, kostnej drene, zápale nervu, reumatizme, psychickej záťaži, únave a nespavosti.

Medzi najpredávanejšie produkty značky Dr. Nona patrí výživový doplnok Halo Phase 9 pre podporu a harmonizáciu endokrinného systému či Okseen, silný antioxidant, ktorý chráni organizmus.