Energy Droserin krém XXL 250 ml

52,80 € 44 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Bioinformačný krém s bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody žriedla Podhájska. Ideálny na zmiernenie pálčivého pocitu v hrdle a zápalov horných dýchacích ciest. Odporúča sa pri nachladnutí, kašli, chrapote a škriabaní v krku. Pomáha pri uľahčení dýchania, vykašliavaní a zlepšení funkcie hlasiviek. Posilňuje imunitu a regeneruje pľúca poškodené cigaretovým dymom. Vhodný aj na ekzémy, akné a suchú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Droserin krém XXL 250 ml – Váš pomocník pri dýchacích a kožných problémoch
Droserin krém je unikátny bioinformačný prípravok, ktorý ponúka komplexnú starostlivosť pri rôznych zdravotných stavoch. S vysokým obsahom termálnej vody žriedla Podhájska a bylinným komplexom je tento krém ideálny na zmiernenie nepohodlia spôsobeného dýchacími ochoreniami a kožnými problémami.

Kľúčové výhody:

  • Podpora dýchacích ciest: Pomáha pri pálčivom pocite v hrdle, nachladnutí, kašli, chrapote a zápaloch horných dýchacích ciest.
  • Posilnenie imunity: Ideálny na podporu imunitného systému a regeneráciu pľúc poškodených cigaretovým dymom.
  • Starostlivosť o pokožku: Vhodný na liečbu ekzémov, akné, suché pokožky a na zmiernenie a skrátenie priebehu detských vírusových ochorení.
  • Relaxácia a regenerácia: Uvoľňuje šijové svalstvo a pomáha pri relaxácii.

Ideálny pre:

  • Osoby trpiace dýchacími ochoreniami a hľadajúce úľavu od nepohodlia.
  • Fajčiarov a jedincov vystavených znečistenému vzduchu, ktorí potrebujú podporu pre pľúca.
  • Ľudí s kožnými problémami, vrátane ekzémov, akné a suchosti kože.
  • Každého, kto hľadá prírodnú pomoc pri podpore imunity a celkovom zlepšení pohody.

Použitie:
Droserin krém je určený na lokálne použitie. Aplikuje sa na problematické miesta v tenkej vrstve 1–3x denne. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a môže byť použitý na oblasť hrdla, hrudníka a iné postihnuté časti tela. Pre maximálny efekt sa odporúča krém ľahko vmasírovať do kože.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.