Energy ORGANIC MATCHA POWDER 50 g

17,50 € 14,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

Matcha je výnimočný zelený čaj vynikajúci v mnohých oblastiach.  Matcha obsahuje katechíny, zvláštnu skupinu antioxidantov, ktoré sa pestujú pomocou zatieňovacej metódy. Tento čaj sa používa celý, nie sa nechávať lúhovať. Jeho nutričné hodnoty sú až 10-krát vyššie ako u iných zelených čajov. Matcha tiež pomáha upokojiť myseľ a zlepšuje náladu. Je ideálny pre diabetikov, pretože podporuje zníženie hladiny cukru v krvi. Na zvýšenie metabolizmu pôsobí katechín EGCG. Matcha je skutočným kráľom medzi zelenými čajmi a často sa používa ako súčasť zenových rituálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy organic matcha powder 50 g – kráľ medzi zelenými čajmi
Energy organic matcha powder je najkvalitnejší a najúčinnejší zo všetkých zelených čajov, ktorý neprechádza fermentáciou a neobsahuje žiadne farbivá, prísady ani konzervačné látky. Jeho jedinečná a silná skupina antioxidantov známa ako katechíny, ktorých až 60% tvorí EGCG, významne podporuje zrýchlenie metabolizmu.

Matcha sa pestuje zatieňovacou metódou a jeho konzumácia v koncentrovanej forme prináša rovnaké nutričné látky ako desať šálok bežného zeleného čaju. Okrem podpory zníženia hladiny cukru v krvi, matcha zvyšuje metabolizmus, podporuje schopnosť organizmu spaľovať tuky a zlepšuje krvný obraz. Je tiež bohatá na ojedinelú aminokyselinu L-theanín, ktorá upokojuje myseľ a zlepšuje náladu.

Výroba tohto kvalitného čaju zahŕňa tajomstvo, tradičné postupy a ručnú prácu. Matcha pochádza z čajovníka pestovaného špeciálnou zatieňovacou technikou, kde sa pole pred zberom zatieni, čím sa eliminuje až 90% prirodzeného svetla. Tento proces zvyšuje produkciu biologicky významných látok v rastlinách. Po zbere sa listy okamžite spracujú, aby sa zabránilo fermentácii a zachovali všetky prospešné látky.

Matcha sa stala súčasťou zenových rituálov, kde slúži ako prostriedok na vnášanie harmónie a pokoja. Pre modernú dobu je príprava nápoja matcha rýchla a jednoduchá, či už za studena alebo za tepla, poskytujúc všetky účinné látky pre váš organizmus.

Príprava:

  • Za studena: 1/2 až 1 čajovú lyžičku zmiešame s vodou (2 dl-1 l) a promiešame.
  • Za tepla: 1/2 až 1 čajovú lyžičku zalejeme horúcou vodou (2 dl) o teplote do 65 °C a promiešame.

Energy organic matcha powder 50 g je ideálny doplnok pre každého, kto hľadá zlepšenie svojho zdravia a pohody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.