Finclub fin Colenzycaps 60 kapsúl

Akcia Akce
Značka: Finclub
42 € –13 %
Finclub fin Colenzycaps 60 kapsúl
42 € –13 % 36,30 € 30,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Aby trávenie nebolo trápenie. Tráviace enzýmy sú nápomocné pri nadúvaníalebo problémoch s vyprázdňovaním, pomáhajú absorbovať minerálypotrebné pre telo, podporujú vitalitu. Odporúčajú sa seniorom, ľuďoms prekyslením organizmu, sú vhodnépre osoby konzumujúce stravu bohatúna sacharidy a tuky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Colenzycaps 60 Kapsúl predstavuje moderný výživový doplnok navrhnutý na zlepšenie tráviaceho procesu a podporu celkovej vitality. Obsahuje komplex tráviacich enzýmov, ktoré sú kľúčové pre správne rozkladanie a vstrebávanie základných živín v zažívacom trakte. Tento doplnok je ideálny pre seniorov, ľudí s prekyslením organizmu, ako aj pre osoby, ktoré konzumujú stravu bohatú na sacharidy a tuky.

Hlavné výhody:

  • Podpora trávenia: Pomáha pri trávení základných živín a zlepšuje celkový tráviaci proces.
  • Zmiernenie tráviacich ťažkostí: Efektívne pri nadúvaní alebo problémoch s vyprázdňovaním.
  • Absorpcia minerálov: Podporuje lepšiu absorpciu minerálov potrebných pre telo.
  • Podpora vitality: Prispieva k celkovej vitalite a pohode.

Zloženie a účinné látky:

  • Ryžové otruby: 235 mg, poskytujú doplňujúce tráviace enzýmy a vlákninu.
  • Tráviace enzýmy: Komplex enzýmov vrátane amylázy, celulázy, glukoamylázy, invertázy, lipázy a proteázy, ktoré zabezpečujú efektívny rozklad sacharidov, tukov a bielkovín.

Balenie: 60 kapsúl

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne, počas jedla, pre optimálnu efektivitu.

Fin Colenzycaps je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a je vhodný aj pre vegetariánov. Tento doplnok je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce zlepšiť svoj tráviaci proces, zmierniť tráviace ťažkosti a podporiť svoju celkovú vitalitu a pohodu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.