Finclub fin Dynaforsis 100 ml

Akcia Akce
Značka: Finclub
27 € –14 %
Finclub fin Dynaforsis 100 ml
27 € –14 % 23,10 € 19,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.07.2024
Možnosti doručenia

Rozchodnica ružová pôsobí ako antioxidant, je považovaná za tzv. adaptogén, ktorý pomáha organizmu lepšie sa adaptovať, prispôsobiť sa každodenným nárokom, zvýšenej fyzickej či psychickej záťaži. Má kladný vplyv na kondíciu a fyzický výkon.

Odporúča sa napr. pri oslabení organizmu, únave, pri poklese pracovnej výkonnosti, v čase rekonvalescencie, osobám vystaveným psychickému náporu či stresu. Podobne ako ďalšie adaptogény (napr. Žen-šen), patrí medzi byliny tradičnej čínskej medicíny, ktoré vykazujú pozitívny vplyv na telo i myseľ. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin Dynaforsis je inovatívny výživový doplnok, ktorý v sebe spája silu Rozchodnice ružovej, adaptogénnej byliny uznávanej pre svoju schopnosť zlepšovať adaptáciu organizmu na fyzické a psychické záťaže. Tento 100 ml produkt obsahuje 100% extrakt z Rozchodnice ružovej a 60% alkoholu, čo zabezpečuje maximálnu účinnosť a rýchlu absorpciu.

Hlavné výhody pre zákazníkov:

  • Podpora adaptácie na stres: Pomáha organizmu lepšie sa vyrovnať so stresom a zvýšenou záťažou.
  • Zlepšenie kondície a vitality: Prispieva k lepšej fyzickej kondícii a celkovej vitalite.
  • Pozitívny vplyv na psychiku: Podporuje duševné zdravie a pomáha pri psychickej únave.
  • Podpora pohybového aparátu a svalov: Prispieva k udržaniu zdravia kĺbov a svalového komfortu.

Obsah účinných látok:

  • Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea): 100% extrakt, 60% alkoholu; 25 kvapiek (1 ml) zodpovedá 115 g sušeného koreňa

Balenie: 100 ml

Dávkovanie: 25 kvapiek 1 - 3x denne, rozmiešať v dostatočnom množstve vody

Návod na použitie: Vzhľadom na obsah alkoholu nie je produkt určený deťom. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.