Finclub fin Ginkbicaps 50 kapsúl

Akcia Akce
Značka: Finclub
19 € –13 %
Finclub fin Ginkbicaps 50 kapsúl
19 € –13 % 16,50 € 13,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.05.2024
Možnosti doručenia

Ginkbicaps obsahuje výťažok z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý je tiež nazývaný "stromom múdrosti a dlhovekosti". Ginkgo biloba vykazuje antioxidačné vlastnosti, prispieva k spávnej funkcii kardiovaskulárneho systému, pomáha udržiavať kognitívne funkcie (poznávacie procesy a operácie, napr. koncentrácia, pamäť, myslenie).

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Ginkbicaps 50 Kapsúl je prémiový výživový doplnok obsahujúci vysokokvalitný extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý je známy svojimi pozitívnymi účinkami na kognitívne funkcie a kardiovaskulárny systém. Ginkgo biloba, často označované ako "strom múdrosti a dlhovekosti", je cenené pre svoje antioxidačné vlastnosti a schopnosť podporovať zdravie mozgu a srdca.

Kľúčové výhody:

  • Podpora kognitívnych funkcií: Pomáha udržiavať pamäť, koncentráciu a celkovú mentálnu pohodu.
  • Zlepšenie cirkulácie: Prispieva k lepšej cirkulácii krvi v mozgu, srdci a končatinách, čo je obzvlášť významné pre osoby trpiace cirkulačnými problémami.
  • Antioxidačné účinky: Chrání bunky pred poškodením voľnými radikálmi a podporuje zdravie na bunkovej úrovni.

Zloženie a dávkovanie:

  • Každá kapsula obsahuje 30 mg extraktu z Ginkgo biloby, z toho 7,2 mg ginkgoflavonglykosidov, čo sú aktívne látky zodpovedné za terapeutické účinky.
  • Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne, ideálne dopoludnia.

Pre koho je určený:

  • Osoby hľadajúce podporu pre svoju mentálnu činnosť a pamäť.
  • Jedinci so záujmom o podporu kardiovaskulárneho zdravia.
  • Každý, kto chce využiť antioxidačné vlastnosti Ginkgo biloby na ochranu svojho zdravia.

Certifikácia: Produkt je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, čo zaručuje jeho bezpečnosť a vysokú kvalitu.

Finclub Fin Ginkbicaps je ideálnym riešením pre každého, kto chce podporiť svoje mentálne funkcie a udržať si dobré zdravie srdca a ciev vďaka prírodným silám Ginkgo biloby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.