Finclub fin Kelpatabs 120 tabliet

Akcia Akce
Značka: Finclub
19,70 € –13 %
Finclub fin Kelpatabs 120 tabliet
19,70 € –13 % 17,05 € 14,21 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia

Zdroj jódu z morskej riasy. jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a na činnosti štítnej žľazy. Je dôležitý pre duševný i telesný vývoj človeka, podporuje normálny energetický metabolizmus, má vplyv na činnosť nervovej sústavy, na dobrý stav pokožky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Kelpatabs 120 Tablety predstavuje výnimočný zdroj jódu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu štítnej žľazy a celkové zdravie organizmu. Tento doplnok stravy využíva silu morskej riasy Ascophyllum nodosum, známej svojím bohatým obsahom prírodného jódu. Každá tableta poskytuje 150 mikrogramov jódu, čím zabezpečuje efektívnu podporu pre tvorbu hormónov štítnej žľazy a jej normálnu činnosť.

Hlavné výhody:

  • Podpora štítnej žľazy: jód je kľúčový pre tvorbu hormónov štítnej žľazy, ktoré ovplyvňujú takmer všetky metabolické procesy v tele.
  • Duševné a telesné zdravie: Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, podporuje činnosť nervovej sústavy a prispieva k dobrému stavu pokožky.
  • Prevencia jódového deficitu: Pomáha predchádzať nedostatku jódu, ktorý je častým problémom v mnohých oblastiach, vrátane Slovenska.

Pre koho je určený:

  • Osoby, ktoré chcú zabezpečiť dostatočný príjem jódu pre zdravé fungovanie štítnej žľazy.
  • Jedinci hľadajúci podporu pre svoj energetický metabolizmus a celkovú vitalitu.
  • Každý, kto chce doplniť jód prirodzeným spôsobom a zároveň podporiť duševnú pohodu a zdravie pokožky.

Zloženie a dávkovanie:

  • Každá tableta obsahuje 150 mikrogramov jódu z morskej riasy Ascophyllum nodosum, čo zodpovedá odporúčanej dennej dávke jódu.
  • Odporúčané dávkovanie je 1 tableta denne, čo zjednodušuje pridanie tohto doplnku do každodennej rutiny.

Certifikácia a bezpečnosť: Produkt je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a je vhodný aj pre vegetariánov.

Finclub Fin Kelpatabs poskytuje jednoduché a efektívne riešenie pre každého, kto chce podporiť svoje zdravie prírodnou formou jód

u.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.