Finclub fin Mineraltabs 110 tabliet

Akcia Akce
Značka: Finclub
18 € 15 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

Mineraltabs obsahuje minerály a stopové prvky, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Finclub Fin Mineraltabs 110 Tableti – Tento komplexný výživový doplnok poskytuje esenciálne minerály a stopové prvky potrebné pre zdravé fungovanie ľudského tela. Obsahuje vápnik, fosfor, horčík, železo, zinok, mangán, meď, selén, chróm a vitamín C, ktoré spolu prispievajú k širokej škále telesných funkcií vrátane podpory kostí, zubov, svalov, nervového systému, imunity a energetického metabolizmu.

  • Podpora kostí a zubov: vápnik je nevyhnutný pre udržanie normálneho stavu kostí a zubov a pre rast a vývin kostí u detí.

  • Energetický metabolizmus a redukcia únavy: horčík a vitamín C prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania a podporujú normálny energetický metabolizmus.

  • Podpora imunitného systému: selén, vitamín C a zinok majú kľúčovú úlohu v podpore imunitného systému a chránia bunky pred oxidatívnym stresom.

  • Zdravie nervovej sústavy a svalov: horčík a vitamíny skupiny B podporujú normálnu činnosť nervovej sústavy a svalov.

  • Podpora krvotvorby a transportu kyslíka: železo má kľúčovú úlohu v tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, podporuje prenos kyslíka v tele.

  • Podpora reprodukčného zdravia a metabolizmu: zinok prispieva k plodnosti a reprodukcii, chróm podporuje normálny metabolizmus makroživín a udržanie optimálnej hladiny glukózy v krvi.

  • Schválený a bezpečný produkt: Doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, zabezpečujúc jeho kvalitu a bezpečnosť.

  • Vhodný pre široké spektrum užívateľov: Ideálny pre osoby vo veku okolo 50 rokov, tehotné a dojčiace ženy, ženy v menopauze, športovcov a osoby trpiace poruchami trávenia.

Návod na použitie: Odporúča sa užívať 2 tablety denne, po jedle alebo po záťaži, aby sa zabezpečila optimálna absorpcia a využitie účinných látok.

Finclub Fin Mineraltabs ponúka komplexné riešenie pre každého, kto chce zabezpečiť dostatočný príjem nevyhnutných minerálov a vitamínov, podporiť svoje zdravie a zlepšiť celkovú kvalitu života.

Obsah účinných látok: 130 mg vápnika; 100 mg fosforu; 45 mg horčíka; 30 mg vitamínu C;  2,5 mg železa; 2 mg zinku; 0,25 mg medi; 0,4 mg mangánu, 10 mikrogramov selénu; 6,5 mikrogramov chrómu
Balenie: 110 tabliet
Dávkovanie: 2 tablety denne, po jedle alebo po záťaži
Návod na použitie: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.