Finclub fin Relaxinis 50 ml

Akcia Tip Akce
Značka: Finclub
19 € –10 %
Finclub fin Relaxinis 50 ml
19 € –10 % 17,05 € 14,21 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Finclub fin Relaxinis je prírodný výživový doplnok v kvapalnej forme, obsahujúci výťažky z múčenky, chmeľu a vresu. Tento doplnok je určený na podporu relaxácie, upokojenie a zlepšenie kvality spánku, obzvlášť vhodný v stresových a záťažových situáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin Relaxinis je unikátna zmes prírodných extraktov navrhnutá na podporu duševnej a fyzickej pohody. Obsahuje výťažky z múčenky (Passiflora incarnata), ktorá je známa svojimi relaxačnými účinkami, chmeľu (Humulus lupulus), ktorý podporuje zdravý spánok a relaxáciu, a vresu obyčajného (Calluna vulgaris), ktorý má priaznivý vplyv na močový trakt a podporuje odstraňovanie metabolitov z tela.

Hlavné výhody pre zákazníkov:

  • Podpora relaxácie: Pomáha upokojiť nervový systém a zlepšuje duševnú harmóniu.
  • Zlepšenie kvality spánku: Prispieva k hlbokému a kvalitnému spánku.
  • Duševná a fyzická pohoda: Napomáha celkovému pocitu pohody.
  • Prírodné zloženie: Vyrobené z výťažkov tradičných bylín bez syntetických prísad.

Zloženie a dávkovanie:

  • Obsahuje 55% extrakt z múčenky, 25% extrakt z chmeľu, a 20% extrakt z vresu.
  • Dávkovanie: 10 kvapiek 3x denne, zmiešané s vodou.

Návod na použitie: Relaxinis sa odporúča užívať trikrát denne po 10 kvapkách, zmiešaných s vodou. Pre obsah 57% alkoholu nie je tento produkt vhodný pre deti. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.