Finclub fin Visitabs 60 tabliet

Akcia Tip Akce
Značka: Finclub
32,50 € –12 %
Finclub fin Visitabs 60 tabliet
32,50 € –12 % 28,60 € 23,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Visitabs obsahuje prírodné látky (luteín a zeaxantín) získané z kvetov nechtíka, zo šupiek hrozna a z čučoriedok, ktoré bývajú spájané so starostlivosťou o videnie človeka (úloha luteínu aj zeaxantínu pre zachovanie dobrého zraku je naďalej predmetom rozsiahleho výskumu).Nechtík záhradný pomáha podporiť funkciu pečene, žalúdka a pankreasu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin Visitabs 60 tabliet prináša revolučnú podporu pre vaše oči s unikátnou kombináciou luteínu a zeaxantínu, doplnenou o extrakty z nechtíka, čučoriedok a šupiek hrozna. Táto inovatívna formula je navrhnutá tak, aby posilnila videnie a chránila oči pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Vďaka prirodzeným zložkám, ktoré sú súčasťou tohto doplnku, je Visitabs ideálny pre ľudí, ktorí denne vystavujú svoje oči zvýšenej záťaži - či už pri práci s počítačom, dlhodobom šoférovaní, štúdiu alebo pre seniorov, ktorí chcú udržať svoje videnie v čo najlepšej kondícii.

Kľúčové výhody produktu:

  • podpora a ochrana zraku vďaka luteínu a zeaxantínu,
  • posilnenie antioxidantovej ochrany prostredníctvom extraktov z čučoriedok a šupiek hrozna,
  • podpora celkovej vitality a zdravia očí s pomocou extraktu z nechtíka.

Zloženie a účinné látky:

  • luteín a zeaxantín – ochranné karotenoidy akumulujúce sa v žltej škvrne sietnice, kľúčové pre ochranu a podporu zdravia očí,
  • extrakt z nechtíka – prispieva k zdraviu pokožky a podporuje správnu funkciu pečene a tráviaceho systému,
  • extrakt z čučoriedok a šupiek hrozna – poskytujú antioxidantovú ochranu a podporujú zdravie kapilár.

Balenie: 60 tabliet

Dávkovanie: 1 tableta denne, ktorá poskytne všetky potrebné látky na podporu vašich očí.

Visitabs je dôkazom, že príroda ponúka efektívne riešenie pre zachovanie zdravia a vitality našich očí. Tento doplnok je ideálnym spoločníkom pre každého, kto si praje udržať svoje videnie ostré a chránené pred vplyvmi moderného životného štýlu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.