Finclub fin Vitaenergytabs 60 tabliet

Akcia Novinka Akce
Značka: Finclub
73 € –12 %
Finclub fin Vitaenergytabs 60 tabliet
73 € –12 % 63,80 € 53,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Výživový doplnok fin Vitaenergytabs obnovuje "vyčerpanú" mitochondriálnu energiu a podporuje mentálne funkcie a pamäť. Okrem iného sa odporúča v čase rekonvalescencie (veľmi vhodný pri post-covidovej únave).

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Vitaenergytabs 60 Tabliet je moderný výživový doplnok navrhnutý s cieľom podporiť energetické hladiny organizmu a mentálne funkcie. Jeho kľúčovou zložkou je patentovaný extrakt PQQ® (Pyrroloquinoline Quinone), ktorý je známy svojimi výnimočnými vlastnosťami v oblasti zlepšenia funkcie mitochondrií – buniek zodpovedných za produkciu energie v tele. Tento doplnok je ideálny pre osoby, ktoré sa zotavujú z fyzickej alebo psychickej únavy, vrátane tých, ktorí prekonali COVID-19 a trpia post-covidovou únavou.

Hlavné výhody:

  • Podpora mitochondriálnej energie: Pomáha obnoviť "vyčerpanú" mitochondriálnu energiu, čím podporuje fyzickú vitalitu a mentálne funkcie.
  • Zlepšenie pamäti a mentálnych funkcií: Prospieva zdraviu mozgu, podporuje pamäť a mentálne procesy.
  • Posilnenie celkového metabolizmu: Má pozitívny vplyv na metabolizmus celého tela, čo prispieva k lepšej celkovej pohode.
  • Antioxidant: Pôsobí ako silný antioxidant, chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi.
  • Podpora v rekonvalescencii: Odporúčaný pri zotavovaní z dlhotrvajúcej únavy, najmä po prekonaní COVID-19.

Ideálne pre:

  • Osoby v rekonvalescencii, vrátane tých, ktorí sa zotavujú z post-covidovej únavy.
  • Jedincov hľadajúcich podporu pre mentálne funkcie a pamäť.
  • Každého, kto si praje zlepšiť svoje energetické hladiny a celkovú vitalitu.

Zloženie a účinné látky:

  • MGCPQQ®: 20 mg disodnej soli pyrrol-chinolín chinonu v dvoch tabletách, poskytuje patentovanú podporu pre mitochondriálne funkcie.

Balenie: 60 tabliet

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 tableta 2x denne, ráno a napoludnie, spolu s jedlom.

Fin Vitaenergytabs je vhodný pre vegánov a neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice, čo ho robí ideálnym doplnkom pre široké spektrum užívateľov. Jeho inovatívna zložka MGCPQQ® zabezpečuje, že každá dávka prispieva k obnove energie a podpore zdravia na bunkovej úrovni.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.