Krížová opierka deluxe do auta Benergo

24,90 € 20,75 € bez DPH
Skladom Skladom Odošleme do 72 hodín Odošleme do 72 hodín Odošleme do 72 hodín Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
1.03.2024 1.03.2024 5.03.2024 5.03.2024 5.03.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Krížová opierka do auta na chrbticu zaisťuje správne sedenie v dopravných prostriedkoch a tým ochranu chrbtice pred dôsledkami dlhodobého nesprávneho sedenia. 

Uprednostnite prevenciu pred zdravotnými problémami a ak dlhodobo sedávate v aute, zadovážte si túto skvelú ortopedickú pomôcku!

Detailné informácie

Podrobný popis

Kto by už niekedy nezažil ten pocit, keď je po dlhej ceste a po vystúpení z auta ťažké sa narovnať? Šoférovanie je, bohužiaľ, pre chrbticu veľmi zaťažujúce, čo predstavuje pre zdravie chrbtice potenciálne riziko. 

Prevencia je jednoduchšia, rozumnejšia a lacnejšia ako liečba. Krížová opierka chrbta do auta Benergo (tiež ju môžeme volať ako  chrbtová opierka, bedrový vankúš, drieková opierka, alebo bedrová opierka do auta) chráni vašu chrbticu pred dôsledkami nesprávneho sedenia v aute.

 

Krížová opierka je neoceniteľná ortopedická pomôcka, ktorá chráni vašu chrbticu pred dôsledkami dlhodobého nesprávneho sedenia. Okrem pozitívneho účinku na bedrovú časť chrbtice má priaznivý vplyv aj na medzistavcové platničky krčnej chrbtice. Pri dlhodobom sedení v aute zaisťuje bezbolestné a komfortné sedenie. 

Drieková opierka je vybavená protizávažím, pripojeným textilným pásom. Pretiahnutím závažia popod opierku hlavy, nastavíte opierku do správnej polohy tak, aby bola cca 10 - 15 cm nad sedadlom v mieste lordózy. Na začiatku používania môžete mať nepríjemné pocity tlaku v driekovej oblasti, ktoré však časom samozrejme odoznejú. 

Rozmery:34x23x6 cm 

Materiál: flexibilná, tvrdá pena 

Zloženie: 65 % syntetické vlákno, 35 % bavlna.

Odporúčaná doba použitia: v závislosti od intenzity používania 5-10 rokov.

Benergo Deluxe vankúše si je možné zakúpiť aj vo výhodnom a praktickom balení za akciovú cenu 64,7 eur za tri vankúše.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ortopedické vankúše Benergo oceníte pri bolestiach chrbtice. Zároveň sú skvelou prevenciou pred zdravotnými problémami, ktoré spôsobuje sedavý spôsob života.

Vankúše podporujú správne držanie tela pri sedení jednoduchým preventívnym riešením, ktoré udržuje vašu chrbticu v ideálnej polohe. Počas vývoja boli testované tisíckami pacientov.

Na rozdiel od drahých terapií, liečení a nemocničnej starostlivosti, stoja len pár desiatok eur.