Finclub Robuvit® 60 tabliet

Akcia Novinka Akce
Značka: Finclub
51 € –13 %
Finclub Robuvit® 60 tabliet
51 € –13 % 44 € 36,67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Výživový doplnok Robuvit obsahuje patentovaný extrakt z dubového dreva a vitamín B12. Tieto látky podporujú bunkovú aktivitu revitalizáciou mitochondrií a odstránením poškodených či nefunkčných mitochondrií. Môžu tak telu pomôcť zvýšiť vitalitu, energiu a zmierniť únavu. Pôsobia tiež ako antioxidanty, starajú o funkciu pečene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Robuvit® prináša revolučný prístup k zvyšovaniu vitality a energie prostredníctvom prírodných zdrojov. Tento výživový doplnok kombinuje silu patentovaného extraktu z dubového dreva s vitamínom B12, čím poskytuje komplexnú podporu pre váš energetický metabolizmus a celkovú vitalitu. Robuvit® je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodný spôsob, ako bojovať s únavou a zvýšiť svoju energiu a výkonnosť.

Hlavné výhody:

  • Revitalizácia mitochondrií: Podporuje bunkovú aktivitu a obnovu mitochondrií, čo je kľúčové pre produkciu energie.
  • Zmiernenie únavy: Pomáha znížiť pocit únavy a vyčerpania, zvyšuje pocit vitality a energie.
  • Antioxidantová ochrana: Pôsobí ako silný antioxidant, chráni bunky pred poškodením a podporuje funkciu pečene.
  • Podpora imunitného systému: vitamín B12 prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k psychickej činnosti.

Zloženie a účinné látky:

  • Robuvit® dubový extrakt: 150 mg v každej tablete, poskytuje prírodný zdroj zlúčenín s priaznivými účinkami na únavu a stres.
  • vitamín B12: 2,5 µg vo forme methylcobalamínu, ktorý je lepšie využiteľný a efektívnejší v organizme.

Balenie: 60 tabliet

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 2 tablety denne, najlepšie ráno. Tablety sa rozpúšťajú pod jazykom pre rýchlejšie a efektívnejšie vstrebávanie.

Robuvit® je overený výživový doplnok, ktorý je podložený 19 klinickými štúdiami. Jeho účinky na zlepšenie výkonnosti, energie a vitality sú vedecky dokázané. Tento prípravok je vhodný pre dospelých, starších ľudí, rekonvalescentov a všetkých, ktorí čelia vysokému stresu a únavy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.