DUOLIFE Keratin Hair Complex Conditioner 200ml

38,90 € 32,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Kondicionér Pro Keratin Hair Complex Conditioner je revitalizačné SOS pre vlasy. Je kombináciou aktívnych zložiek ako: avokádový olej, extrakt z malín, extrakt z pupočníka ázijskeho, hydrolyzovaný keratín, panthenol a bambucké maslo nám umožnili vytvoriť zdokonalený rozmer starostlivosti o vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Keratin Hair Complex Conditioner sa odporúča pre vlasy, ktoré vypadávajú, sú suché, poškodené, majú rozštiepené koncovky a sú bez lesku. Elixír (zložený z aktívnych zložiek: avokádový olej, extrakt z malín, extrakt z pupočníka ázijského, hydrolyzovaný keratín, panthenol a bambucké maslo) predstavuje intenzívnu starostlivosť pre Vaše vlasy.

Koľko kondicionéru treba naložiť a má sa nakladať na suché alebo mokré vlasy?
 

Nakladáme neveľké množstvo – ekvivalent čajovej lyžičky. Môžeme ho aplikovať na suché aj mokré vlasy. Existujú dve možnosti použitia: tradične najskôr šampón a potom kondicionér/maska, alebo ak sa vlasy často premasťujú, tak najskôr kondicionér/maska a potom šampón. Môžu sa teda použiť dve metódy: umývanie-výživa alebo výživa-umývanie.

Hair Complex Shampoo a Pro Keratin Hair Complex Conditioner:
  • poskytujú starostlivosť slabým vlasom, náchylným na vypadávanie;
  • posilňujú a zlepšujú stav vlasov;
  • zväčšujú objem vlasov;
  • zlepšujú elasticitu/ pružnosť vlasov;
  • zvyšujú hydratáciu, znižujú vysušovanie vlasov;
  • redukujú vypadávanie vlasov;
  • prispievajú k tomu, že vlasy žiaria a sú plné lesku;
  • prispievajú k vyhladzovaniu vlasov (končeky vlasov sa menej štiepia);
  • nenarušujú prirodzené pH pokožky;
  • zlepšujú celkový vzhľad a stav pokožky hlavy.

Komplexný a holistický prístup k starostlivosti o zdravie tela priniesol plody vo vytvorení radu kozmetických prípravkov pre starostlivosť o telo DuoLife Beauty Care a zároveň zahájil ďalší výskum hľadajúci cesty pre optimálnu starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Výsledkom tejto práce je zdokonalený rad kozmetiky Pro Keratin Hair Complex. Koncentrovaná receptúra a množstvo aktívnych zložiek boli vyvinuté s cieľom udržania ochrany, starostlivosti a výživy vlasov.

Rad Pro Keratin Hair Complex bol vytvorený pre rituál starostlivosti o vlasy a ich ochranu, ktorý pozostáva z dvoch krokov:

prvý krok - šampón Pro Keratin Hair Complex Shampoo;

druhý krok – kondicionér Pro Keratin Hair Complex Conditioner.

Produkty z radu Pro Keratin Hair Complex dopĺňajú doplnok stravy Keratin Hair Complex. Spojenie výhod tekutého prípravku s vlastnosťami šampónu a kondicionéru umožňuje starostlivosť o správny stav vlasov a vlasovej pokožky. Šampón a kondicionér sú prípravky na každodenné použitie. Nezabudnite, že šampón vyberáme podľa potrieb vlasovej pokožky a kondicionér by mal naopak zodpovedať typu vlasov.

Skúsenosti pri vytváraní doplnkov stravy zo série Liquid Formula a Medical Formula nám opäť umožnili staviť na prírodné riešenia. Ponúkaná starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy, vznikla na prírodnej báze – Powered by Nature!

Kladieme dôraz na prírodný pôvod zložiek. Receptúra kondicionéru preto vychádza z certifikovaných surovín, ktoré sú povolené na použitie v prírodných kozmetických prípravkoch medzinárodnými certifikačnými organizáciami ECOCERT/COSMOS. ECOCERT a COSMOS sú znakom kvality a dôvery v oblasti štandardizácie prírodných kozmetických prípravkov.

Spôsobom zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Táto norma definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza tzv. index prirodzenosti kozmetiky. Produkty Pro Keratin Hair Complex majú veľmi vysoký index prirodzenosti - v prípade šampónu je to 92 %, kým v prípade kondicionéru až 96,2 %.

High Strength Level je starostlivosť so silou 5:

Produkt s veľmi vysokým indexom prirodzenosti, ktorý dosahuje až 96,2 %
Bohaté zloženie obsahujúce kombináciu až 6 účinných látok
Dvojfunkčný – forma masky a kondicionéru
Podporovaný tekutým doplnkom stravy Keratin Hair Complex
Druhý krok v dvojfázovom cykle starostlivosti o vlasy Pro Keratin Hair Complex.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.