DUOLIFE Vita C Hand Cream 75 ml

16,40 € 13,67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Krém na ruky Pro Vita C Hand Cream vďaka zloženiu vitamínu ECF Pro Nutri-Form™, obohatený o kakaové maslo, bambucké maslo, mangové maslo a betaín, trehalózu, alantoín, pantenol aktívne hydratuje, upokojuje, vyhladzuje a regeneruje pokožku rúk. Pravidelné používanie krému na ruky Pro Vita C pomáha znižovať viditeľnosť prvých príznakov starnutia pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najnovšie vedecké štúdie1–6 potvrdzujú priamy vzťah medzi zdravím a pohodou a vzhľadom a stavom pokožky. Koža je jedným z najväčších orgánov ľudského tela a plní mnoho dôležitých funkcií, o. i. poskytuje ochranu pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov a reguluje telesnú teplotu. Dôležitá nie je len jej fyzická ochrana, ale aj stav a vzhľad. Vďaka vedeckému bádaniu už vieme, že stav pokožky úzko súvisí s naším celkovým zdravím a pocitom pohody. Nezdravý životný štýl, stres, nečistoty a zlá strava môžu negatívne ovplyvniť stav pokožky. K udržaniu jej krásneho vzhľadu môže dopomôcť zdravý životný štýl, správna strava a pravidelný pohyb, ako aj správna starostlivosť o pleť. To všetko potvrdzuje, že zdravie a pohoda úzko súvisia so vzhľadom a stavom pokožky, čo je dôležitým aspektom nášho každodenného života, ktorému by sme mali venovať náležitú pozornosť.

Komplexný a holistický prístup k otázke starostlivosti o zdravie a organizmus sa stal počiatkom nášho pátrania. Kozmetika DUOLIFE bola upravená v súlade s myšlienkou #DUOLIFEGoUP! Vďaka vylepšeným receptúram bolo naše súčasné kozmetické portfólio obohatené o aktívnejšie zložky, ktoré prispievajú k efektívnejšej starostlivosti o pokožku a vlasy a zabezpečujú ich krásny vzhľad. To však nie je všetko, čo môže idea #DUOLIFEGoUP! ponúknuť v rámci kozmetiky DUOLIFE. Vďaka vitamínovému zloženiu ECF Pro 24/7 Nutri-Form™, obohatenému o aktívne zložky, sa krém Pro Vita C Hand Cream postará o komplexnú starostlivosť o pokožku rúk.

Objavte účinky aktívnych zložiek krému Pro Vita C Hand Cream

 

Komplex vitamínov E, C a F: pôsobí ako antioxidant; chráni pokožku pred účinkami starnutia; pomáha udržiavať pokožku rúk mladú.

  • Pantenol: vďaka svojmu silnému hydratačnému účinku je obzvlášť užitočný v kozmetike pre veľmi suchú pokožku7má protidráždivý účinok7.
  • Trehalóza: hydratuje; zabraňuje úniku vody z pokožky.
  • Betaín: upokojuje; hydratuje; vyhladzuje.
  • Bambucké maslo: je bohatým zdrojom vitamínov A a E; silne zvlhčuje; regeneruje;má vlastnosti odďaľujúce starnutie pokožky.
  • Kakaové maslo: je bohatým zdrojom antioxidantov; silne zvlhčuje; regeneruje; redukuje skoré príznaky starnutia.
  • Mangové maslo: je bohatým zdrojom vitamínov C a E; silne zvlhčuje; viditeľne vyhladzuje pokožku rúk.

Krém na ruky Pro Vita C Hand Cream je bohatý na „vitamíny krásy“ (E, C a F). Toto je ideálny návrh pre suchú pokožku rúk. Vďaka vitamínovej receptúre ECF Pro 24/7 Nutri-Form™, obohatenej o kakaové maslo, bambucké maslo, mangové maslo a betaín, trehalózu, alantoín, pantenol aktívne hydratuje, upokojuje, pomáha vyhladzovať a obnovovať pružnosť pokožky a bojovať proti podráždeniu a predovšetkým redukuje skoré príznaky starnutia.

Krém na ruky Pro Vita C Hand Cream sa dokonale hodí k ostatnej kozmetike značky DUOLIFE. Ich kombinácia zaručuje jedinečný a dlhotrvajúci efekt zvýrazňujúci všetky prednosti krásy. Otvorte sa kráse s kozmetikou značky DUOLIFE.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.