Energy Biotermal kúpeľová soľ 350 g

13,40 € 11,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Bioinformačná kúpeľová soľ, ktorá má pozitívny vplyv na mnoho zdravotných problémov. Pomáha zmierniť ochorenia dýchacích ciest, ako aj problémy s kĺbami a bolesti chrbtice. Môže byť tiež účinný pri ekzémoch, vyrážkach a iných kožných problémoch. Biotermal pomáha zmierniť poúrazové stavy a fyzickú a psychickú únavu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Biotermal kúpeľová soľ 350 g – prirodzená cesta k regenerácii a relaxácii
Energy Biotermal kúpeľová soľ využíva silu prírodných minerálnych látok z termálnej vody žriedla Podhájska, aby ponúkla komplexnú starostlivosť o vaše zdravie. Jej jedinečné zloženie, bohaté na lítium, jodidy, fosforečnany, vápnik a ďalšie minerály, prispieva k doliečovaniu zlomenín, zmierneniu bolestivých stavov a podporuje zdravie kože.

Kľúčové výhody:

  • Podpora dýchacích ciest: Uľahčuje dýchanie pri problémoch s hornými dýchacími cestami, astmou a zápalmi priedušiek.
  • Úľava pre kĺby a chrbticu: Zmierňuje bolesti a podporuje regeneráciu pri reumatizme, artróze a ďalších kĺbových ochoreniach.
  • Starostlivosť o kožu: Efektívne pomáha pri ekzémoch, vyrážkach a iných kožných problémoch, zlepšuje jej pružnosť a vzhľad.
  • Regenerácia a relaxácia: Poskytuje úľavu od poúrazových stavov, fyzickej a psychickej únavy, podporuje relaxáciu a regeneráciu tela.

Použitie:
Na prípravu kúpeľa odporúčame 1–2 polievkové lyžice soli rozpustiť vo vani s teplotou vody 35–38°C a kúpať sa 10–20 minút, 1–3x týždenne. soľ dôkladne premiešajte, aby sa kryštály úplne rozpustili.

Energy Biotermal kúpeľová soľ je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá prírodnú cestu k zlepšeniu svojho fyzického a psychického stavu, zmierneniu bolesti a podpore zdravého životného štýlu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.