Energy Cistus complex 30 ml

23,20 € 19,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

Bylinný koncentrát s vysokou účinnosťou proti infekčným ochoreniam horných dýchacích ciest spôsobených vírusmi, baktériami a plesňami. Cistus Incanus je silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a odstraňuje toxíny z tela. Použitie tohto prírodného produktu zvyšuje obranyschopnosť a chráni tkanivá pred poškodením. Ideálny je pri komplikovaných, rezistentných a recidivujúcich infekciách s dlhým priebehom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Cistus complex 30 ml

Zabraňuje vírom prenikať do buniek, a tým následne eliminuje ich rozmnožovanie. Najznámejšie je použitie cistu pri akejkoľvek nákaze označovanej ako zápal horných dýchacích ciest, či už vírusovej, bakteriálnej či plesňovej. Druhou silnou zbraňou cistu je jeho schopnosť neutralizovať voľné radikály a účinne vylučovať toxíny z akýchkoľvek patogénov v organizme. Opäť tak pomáhajú pri uzdravení tým, že zabraňujú toxickej záťaži, poškodeniu tkanív, zápalom a dlhodobému ohrozeniu a zaťaženiu obranyschopnosti.

Zloženie

Vysoko koncentrovaný bylinný extrakt z listov ruže skalné 45% (Cistus Incanus) (0,155 ml), vysoko koncentrovaný bylinný extrakt z listov cistu ladanového 45% (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citrónová - regulátor kyslosti , sorbát draselný - konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1%. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.