Finclub fin Chloretabs 290 tabliet

Akcia Akce
Značka: Finclub
43 € –13 %
Finclub fin Chloretabs 290 tabliet
43 € –13 % 37,40 € 31,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Obsahuje sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa, pomáha pri čistení čreva - chlorella je nápomocná pri očiste organizmu, prispieva k vylučovaniu škodlivých látok z tela. Je vhodná pre osoby dodržujúce očistné diéty či pôsty. Pomáha zvýšiť vitalitu organizmu, má pozitívny vplyv na prospešnú črevnú mikroflóru aj na posilnenie imunitného systému. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Chloretabs 290 Tableti – Tento doplnok stravy je získavaný z nutrične bohatej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa, ktorá je výnimočným zdrojom chlorofylu, CGF (Chlorella Growth Factor) rastového faktora, proteínov a vlákniny. Tieto zložky spolupracujú na podpore čistenia čreva a celkového detoxikačného procesu organizmu, prispievajú k vylučovaniu škodlivých látok z tela a sú vhodné pre osoby, ktoré dodržujú očistné diéty alebo pôsty.

Chloretabs pomáha zvýšiť vitalitu organizmu, má pozitívny vplyv na prospešnú črevnú mikroflóru a posilňuje imunitný systém. Je dôležité užívať tablety vždy nalačno a dostatočne zapiť, aby sa maximalizovala ich účinnosť a absorpcia.

Schválenie: Tento výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, čo zaručuje jeho bezpečnosť a kvalitu.

Obsah účinných látok: Každá tableta obsahuje 356 mg riasy Chlorella pyrenoidosa, čo zabezpečuje vysokú koncentráciu účinných látok.

Balenie: 290 tabliet v balení zabezpečuje dlhodobé užívanie a umožňuje individuálne nastavenie dávkovania podľa osobných potrieb a odporúčaní.

Dávkovanie: Odporúča sa začať s 1 tabletou denne a postupne zvyšovať dávkovanie až na maximálne 5 tabliet denne, vždy s dostatočným množstvom vody a nepodávať pred spaním. Tento postupný prístup pomáha telu adaptovať sa na detoxikačné účinky Chlorelly bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Finclub Fin Chloretabs je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá prírodnú podporu pre detoxikáciu tela, zvýšenie vitality a posilnenie imunitného systému s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť schválenú zdravotníckymi autoritami.

Návod na použitie: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.