Finclub fin DepSTOP 60 tabliet

Novinka
Značka: Finclub
30 € 25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Navrhnutý na posilnenie emocionálnej rovnováhy a duševného zdravia. Tento produkt je ideálny pre ľudí hľadajúcich podporu v pozitívnej nálade a relaxácii, zvládanie stresu a psychického vypätia. Jeho prírodné zložky sú špeciálne vybrané pre maximalizáciu účinnosti a biologickej dostupnosti, zabezpečujúc významné prínosy pre duševnú pohodu a zníženie únavy. Vhodný pre vegánov, bez laktózy, kvasníc, sladidiel a lepku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin DepSTOP 60 tabliet

Navrhnutý na podporu emocionálnej rovnováhy, fin DepSTOP obsahuje patentovaný šafranový extrakt Saffr' Activ® a vitamín B2. Tento výživový doplnok využíva vysokú čistotu a koncentráciu aktívnej zložky SAFRANAL z ručne zbieraného a čisteného šafranu na podporu duševného zdravia, pozitívnej nálady a relaxácie. Je obzvlášť užitočný pre predmenštruačnú pohodu a plodnosť. Aktívne látky pomáhajú zvládať stres, psychické vypätie a náročné životné situácie, prispievajúc k duševnej vyrovnanosti. Vitamín B2 je kľúčový pre činnosť nervovej sústavy, energetický metabolizmus a zníženie únavy.

Hlavné výhody pre zákazníkov:

  • Podpora duševného zdravia: Patentovaný šafranový extrakt Saffr' Activ® prispieva k pozitívnej nálade a relaxácii.
  • Zníženie únavy: Vitamín B2 podporuje energetický metabolizmus a pomáha znížiť pocit únavy.
  • Duševná vyrovnanosť: Pomáha zvládať stres a psychické vypätie, podporuje duševnú vyrovnanosť.
  • Bez alergénov, vhodné pre vegánov: Bez laktózy, kvasníc, sladidiel a lepku.

Detailné informácie:

  • Obsah účinných látok: V 2 tabletách je 600 μg safranalu, 12 mg vitamínu B2.
  • Balenie: 60 tabliet
  • Dávkovanie: 1 tableta 2x denne, po jedle, zapiť
  • Návod na použitie: Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim alebo v kombinácii s antidepresívami, pokiaľ to neodporučí lekár.

Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.