Finclub fin Glandincaps 168 kapsúl

Tip Najlepšia cena na trhu! Akce
Značka: Finclub
42,90 € 35,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.03.2024
Možnosti doručenia

Pupalkový olej je za studena lisovaný, získava sa z prvého lisovania (tzv. panenský olej), je spracovaný bez použitia chemikálií, iba mechanickým lisovaním, sú v ňom zachované všetky účinné zložky. Je obohatený o vitamín E.
Pupalka dvojročná (bohatý zdroj kyseliny gamalinolenovej - GLA) je prínosná u predmenštruačného napätia, pomáha zachovať hormonálnu rovnováhu a komfort počas menštruácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Glandincaps 168 Kapsúl – Tento výživový doplnok je založený na za studena lisovanom púpalkovom oleji, ktorý je známy svojimi výnimočnými zdravotnými prínosmi, najmä vďaka obsahu kyseliny gamalinolenovej (GLA). Obohatený o vitamín E, Glandincaps podporuje široké spektrum zdravotných benefitov vrátane hormonálnej rovnováhy, srdcovocievneho zdravia a zdravia kože a spojivových tkanív.

  • Podpora pri predmenštruačnom napätí: Púpalkový olej pomáha zmierňovať symptómy spojené s PMS a zabezpečuje komfort počas menštruácie.

  • Hormonálna rovnováha: GLA z pupalky dvojročnej prispieva k udržiavaniu hormonálnej rovnováhy.

  • Starostlivosť o srdce a cievy: GLA má pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém a pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu.

  • Podpora kožného a spojivového tkaniva: Púpalkový olej je prospešný pre zdravie kože a podporuje elasticitu a pevnosť spojivových tkanív.

  • Prírodná obranyschopnosť organizmu: Olej z pupalky dvojročnej podporuje prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém.

  • Bez alergénov a aditív: Produkt je bez laktózy, gluténu, sladidiel a kvasníc, čo zabezpečuje jeho vhodnosť aj pre osoby s alergiami alebo intoleranciou na určité zložky.

  • Schválený a bezpečný: Produkt je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, čo garantuje jeho kvalitu a bezpečnosť.

  • Pohodlné dávkovanie: S balením 168 kapsúl a odporúčaným dávkovaním 2 kapsule 2x denne poskytuje Glandincaps praktický a efektívny spôsob, ako doplniť dôležité nutričné látky.

Návod na použitie: Odporúča sa užívať 2 kapsule dvakrát denne, počas alebo po jedle, čo zabezpečí lepšiu absorpciu účinných látok.

Finclub Fin Glandincaps ponúka komplexnú podporu pre zdravie a pohodu, a je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá efektívnu a prirodzenú cestu k zlepšeniu kvality svojho života.

Obsah účinných látok: 500,5 mg/kaps. za studena lisovaného púpalkového oleja, 46,75 mg kyseliny gamalinolenovej, 2,5 mg vitamínu E, modifikovaný škrob (stabilizátor), glycerín (zvlhčovadlo), karagenam (írsky mach, želírujúca látka), D-alfatokoferol zo sóje, fosforečnan sodný  ( regulátor kyslosti). 
Balenie: 168 kapsúl
Dávkovanie: 2 kapsule 2x denne, počas alebo po jedle
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.