Finclub fin Sitostabs Strong 60 tabliet

Akcia Akce
Značka: Finclub
24 € –8 %
Finclub fin Sitostabs Strong 60 tabliet
24 € –8 % 22 € 18,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Rastlinné steroly pre boj s cholesterolom. Sitostabs Strong obsahuje beta-sitosterol získaný z borovice. U rastlinných sterolov bolo schválené toto tvrdenie: "Zistilo sa, že rastlinné steroly a estery rastlinných stanolov znižujú hladinu cholesterolu v krvi". 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Sitostabs Strong 60 Tabliet je inovatívny výživový doplnok navrhnutý na podporu zdravia srdca a ciev prostredníctvom efektívneho riadenia hladiny cholesterolu. Každá tableta je načíslaná vysokou dávkou beta-sitosterolu získaného z borovice, ktorý je známy svojimi významnými cholesterol znížujúcimi účinkami. Vďaka svojej jedinečnej formulácii, Sitostabs Strong ponúka prirodzenú cestu k zlepšeniu srdcovocievneho zdravia bez potreby syntetických liekov.

Kľúčové výhody:

  • Zníženie hladiny cholesterolu: Beta-sitosterol je prirodzená látka, ktorá pomáha znížiť absorpciu cholesterolu v črevách, čím prispieva k zníženiu celkovej hladiny cholesterolu v krvi.
  • Podpora srdcovocievneho systému: Pravidelné užívanie Sitostabs Strong môže pomôcť chrániť srdce a cievy pred škodlivými účinkami vysokého cholesterolu.
  • Zdravie ciev: Pomáha udržiavať cievy čisté od usadenín krvných tukov, čím znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Pre koho je určený:

  • Jednotlivci s vysokou hladinou cholesterolu alebo tí, ktorí chcú predísť jeho zvýšeniu.
  • Osoby hľadajúce prírodnú alternatívu na riadenie cholesterolu.
  • Každý, kto sa snaží o zlepšenie srdcovocievneho zdravia.

Zloženie a dávkovanie:

  • Každá tableta obsahuje 556,25 mg beta-sitosterolu.
  • Odporúčané dávkovanie je 2 tablety 2x denne, najlepšie na obed a večer po jedle.

Bezpečnosť a upozornenie: Produkt nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným ženám a osobám s chorobami štítnej žľazy. Pred začatím užívania sa odporúča konzultácia so zdravotníckym odborníkom.

Finclub Fin Sitostabs Strong je vynikajúci spôsob, ako prirodzene zlepšiť svoje srdcovocievne zdravie a udržať cholesterol na zdravom stupni.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.