Magnetická neoprénová bandáž lakťa s obsahom turmalínu

15,90 € 14,45 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.07.2024
Možnosti doručenia

Využíva najnovšie technológie a materiály pre maximálne pohodlie a kompresiu. Turmalín vytvára záporné ióny, ktoré podporujú hojenie a zlepšujú krvný obeh, zatiaľ čo magnety s intenzitou 1000 Gaussov cielene pôsobia na zranenú oblasť. Ideálne pre rehabilitáciu, denné nosenie alebo ako prevencia pred zraneniami. Materiál bandáže je pohodlný, priedušný a vhodný pre oba lakeť.

  • Vyrobené v Anglicku - Európska kvalita a štandardy
  • Kvalitné materiály a spracovanie 
  • Špeciálne prispôsobené pre európskych zákazníkov -spávne veľkosti
  • Optimalizované pre rôzne medicínske potreby

Detailné informácie

Podrobný popis

Ortopedická pomôcka je navrhnutá tak, aby prémiové zloženie zabezpečilo maximálne pohodlie a kompresiu vďaka výberu kvalitných materiálov a technológií.

Premia POWER SERIES magnetická bandáž s obsahom turmalínu je ortopedická pomôcka vyrobená na rehabilitácie alebo každodenné nosenie.

  • jadrom bandáže je magnet o sile každý jeden 1000 gaussov a turmalín
  • turmalín vytvára záporné ióny, ktoré zabíjajú voľné radikály,plesne,baktérie,vírusy
  • magnet zlepšuje cirkuláciu krvy. Uvoľnením vlastnej bio-energie magnetov, záporných iónov, infračerveného žiarenia napomáha k odstraňovaniu únavy a bolesti svalov,kĺbov.
  • pri výrobe sú využívané najmodernejšie technológie a bezpečné materiály s magnetmi a kryštálmi Turmalínu. Bandáž je vyrobená s najkvalitnejšieho neoprénového a priedušného materiálu, ktorý dáva pocit pohodlia.

Celkovo teda prémiové zloženie zabezpečuje vyšší štandard pohodlia a kompresie ako bežné materiály. najlepšie podporovala slabé a zranené svaly a kĺby. Ideálne na každodenné nosenie , rehabilitáciu alebo šport.

Funkcie

Vhodné pre pravý aj ľavý ľakeť

Zloženie

Neoprén 50% Polyester 20% Nylon 30%

Veľkosť

Univerzálna veľkosť

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: