Probiosan inovum caps 60 kapsúl

19,10 € 15,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.07.2024
Možnosti doručenia

Probiosan Inovum je prírodný probiotický komplex obsahujúci 10 najúčinnejších probiotických kmeňov, inulín, kolostrum a extrakt z hlivy ustricovej. Pomáha pri zdravotných ťažkostiach súvisiacich so zlou črevnou mikroflórou, ako je črevná dysbióza, zažívacími ťažkosťami a obmedzením vstrebávania živín, vitamínov a minerálov. Obohacuje organizmus o významné bioaktívne látky a pomáha posilňovať imunitný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiosan Inovum Caps 60 kapsúl je prírodný probiotický komplex navrhnutý pre podporu zdravia črevnej mikroflóry a celkového imunitného systému. Zahrnutých 10 probiotických kmeňov, spolu s inulínom ako prebiotikom, betaglukánmi z hlivy ustricovej a bio kolostrum, efektívne bojuje proti črevnej dysbióze, zažívacím ťažkostiam a zlepšuje vstrebávanie živín. Tento komplex je ideálny pre ľudí trpiacich alergiami, po užívaní antibiotík alebo s opakovanými zápalmi močových ciest a gynekologickými zápalmi.

Hlavné výhody

  • Podpora trávenia: Zlepšuje tráviaci proces a bojuje proti dysbióze.
  • Posilnenie imunity: Stimuluje aktivitu bielych krviniek.
  • Látková výmena: Pomáha pri zápche a reguluje vyprázdňovanie.
  • Prevencia ochorení: Podporuje prevenciu infekčných a cestovateľských hnačiek.

Zloženie

  • Probiotický komplex: 10 účinných kmeňov pre zdravú črevnú mikroflóru.
  • Inulín: Prebiotikum zvyšujúce počet prospešných baktérií.
  • Betaglukány z hlivy ustricovej: Posilňujú imunitný systém.
  • Kolostrum: Podporuje imunitu a psychickú odolnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.