Energy Skeletin 135 kapsúl

Tip
Značka: Energy
25,40 € 21,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.04.2024
Možnosti doručenia

Kombinácia prírodných látok pomáha pri zápalových a degeneratívnych ochoreniach kĺbov a podporuje zdravý rast kostí. Minerálne látky a kolagén tvoria základ kostného tkaniva, ktoré je dôležité pre pevné a pružné kosti. Skeletin udržuje dobrý stav kostí a kĺbov, podporuje tvorbu spojivových tkanív a stará sa o dobrý stav kože. Je ideálny pre udržanie zdravého a aktívneho životného štýlu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Skeletin je bioinformačný prípravok navrhnutý na udržiavanie a podporu zdravia kostí a kĺbov. Jeho bohaté zloženie poskytuje komplexnú podporu pre regeneráciu a udržiavanie zdravého kostného tkaniva a spojivových tkanív. Sépiová kosť prispieva k dodávke biologicky dostupných minerálov, zatiaľ čo hydrolyzovaný kolagén podporuje obnovu a tvorbu chrupavkových a iných spojivových tkanív. rybí olej s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín pôsobí protizápalovo a podporuje zdravie kĺbov. Extrakt z ruže šípovej a žihľavy dvojdoméj zase dodávajú dôležité vitamíny a minerály pre celkovú vitalitu a zdravie kože. Mangán v prípravku zase prispieva k správnej funkcii a vývoju kostí a chrupaviek.

Hlavné výhody

  • Podpora zdravých kostí a kĺbov: Posilňuje kostné tkanivo a podporuje zdravie kĺbov.
  • Regenerácia spojivových tkanív: Pomáha v regenerácii a udržiavaní zdravých spojivových tkanív.
  • Zdravie kože: Podporuje dobrý stav kože vďaka nutričným látkam.
  • Protizápalové účinky: Omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja pôsobia protizápalovo.

Zloženie

  • Sépiová kosť a kolagén: Podpora obnovy kostného a chrupavkového tkaniva.
  • rybí olej: Zdroj omega-3 mastných kyselín pre protizápalové účinky.
  • Ruža šípová a žihľava dvojdomá: Dodávajú vitamíny a minerály, podporujú zdravie kože a majú protizápalové účinky.
  • Mangán: Nevyhnutný pre zdravý vývoj kostí a chrupaviek.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.