Energy Drags Imun 30 ml

Tip
Značka: Energy
26,40 € 22 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Tento prípravok pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam, pomáha pri hojení rán a podporuje imunitný systém. Drags Imun sa môže používať vnútorne aj vonkajšie, a vynikajúco sa osvedčil pri rôznych ťažkostiach a poruchách, ako sú napríklad respiračné ochorenia, problémy s gynekologickým systémom a črevné ochorenia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Drags Imun obsahuje čistú živicu zo stromu Croton lechleri, známu ako "Dračia krv", ktorá pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam, podporuje hojenie rán a imunitný systém. Živica obsahuje antioxidanty, alkaloid taspín, tanín a ďalšie účinné látky s širokým spektrom farmakologických účinkov: antialergické, antibakteriálne, antivírusové, antioxidačné, antiseptické, hemostatické, hojivé, imunomodulačné, protinádorové, protiplesňové, protizápalové a mnohé ďalšie. Je určený na vnútorné aj vonkajšie užívanie a vyniká pri rôznych ťažkostiach a poruchách.

Hlavné výhody:

  • Pôsobí na pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu
  • Zaisťuje normálnu funkciu močovej sústavy
  • Výrazné účinky na sexuálne funkcie

Zloženie:

  • Čistá živica stromu Croton lechleri ("Dračia krv"): Pôsobí proti širokej škále infekčných a zápalových ochorení, podporuje hojenie rán a imunitný systém.

Dávkovanie:

  • Vnútorné užívanie: Maximálne 10 kvapiek 1–3x denne v pohári vody po jedle.
  • Vonkajšie užívanie: Pri poranení aplikujte priamo na ranu. Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Pretrepte pred použitím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.