DUOLIFE Collagen Body Silver 100 ml

76,90 € 64,08 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Pro Collagen Body Silver 100 ml je prípravok určený na každodennú starostlivosť o pokožku celého tela bez ohľadu na jej typ a vek. Po používaní kolagénového hydrátu Pro Collagen Body Silver 100 ml je pokožka hlboko hydratovaná, pružná a pevná. Produkt sa ideálne osvedčí v prípade osôb so suchou, dehydrovanou pokožkou a pokožkou s prejavmi starnutia.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE Collagen Body Silver 100 ml

Môžeme si udržať krásny, mladý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia?

S radom Pro Collagen je to MOŽNÉ!

Spoznajte vlastnosti Pro Collagen Body Silver 100 ml

Advanced Collagen Composition

Pro Collagen Body Silver obsahuje natívny kolagén, ktorý je neobyčajne cenný. Natívny kolagén získavaný z tolstolobika bieleho (Hypophthalmichthys molitrix) ktorý sa nachádza v produkte, má prirodzenú podobu, identickú s trojitou špirálou, ktorá sa vyskytuje v našom organizme.

Firms & Elasticity Effect

Použitie kolagénového hydrátu so zachovanou aminokyselinovou štruktúrou vo forme trojitej špirály hlboko hydratuje, vyhladzuje, znižuje viditeľnosť vrások, spružňuje pokožku a napomáha tvorbu kolagénu. Účinne spomaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej stav a vzhľad. kolagén má tiež schopnosť účinne viazať vodu, vďaka čomu pozitívne ovplyvňuje hydratáciu.

Ostatné aktívne zložky v produkte:

 

Elastín:

spevňuje;

spružňuje;

regeneruje;

chráni pred negatívnymi externými faktormi.

Kyselina mliečna:

regeneruje;

jemne očisťuje vrchnú vrstvu pokožky;

uľahčuje vstrebávanie aktívnych zložiek.

Kaprylyl glykol:

jemne premasťuje pokožku;

obnovuje lipidovú bariéru epidermy;

hydratuje.

 

Viete, že Pro Collagen Body Silver 100 ml je:

 
  • kozmetický prípravok určený na každodennú starostlivosť o pokožku celého tela bez ohľadu na jej typ a vek;
  • kolagénový hydrát spolu s tromi aktívnymi zložkami, elastínom, kyselinou mliečnou a kaprylyl glykolom;
  • kozmetický prípravok, ktorý neobsahuje zložky predstavujúce najčastejšie sa vyskytujúce alergény;
  • prípravok v pohodlnom balení zaisťujúcom hygienické použitie – No Touch Formula.

Pri každodennej starostlivosti sa často zameriavame najmä na tvár, krk a dekolt, no nemali by sme zabúdať ani na ostatné časti tela. Správne zvolené kozmetické prípravky majú za následok, že pokožka bude hydratovanejšia, jemnejšia a hladšia. Pomôžu tiež spevniť vašu pokožku, vďaka čomu budú príznaky starnutia menej viditeľné. Preto je Pro Collagen Body Silver na telo nevyhnutný produkt, ktorý by sme mali používať každý deň.

4 dôvody, prečo je každodenná starostlivosť o telo nevyhnutná

 

1 Pomáha udržiavať elasticitu pokožky a pôsobí proti prvým známkam starnutia.

2 Chráni pokožku pred vplyvom nepriaznivých vonkajších faktorov. Hydratuje pokožku, čím vyrovnáva priznaky dehydratácie.

3 Vytvára na pokožke ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje transepidermálnej strate vody.

Jemné vklepanie produktu súvisí s japonským umením starostlivosti o telo. Poklepávanie pomáha stimulovať prietok krvi a dodáva jej prirodzený lesk. Pri aplikácii kozmetiky končekmi prstov minimalizujeme začervenanie a navyše zrýchlime dobu vstrebávania kozmetického prípravku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.