Finclub Fintabs CD bori+K2 180 tabliet

Akcia Novinka
Značka: Finclub
31 € –11 %
fintabs cd bori k2 new original
31 € –11 % 27,50 € 22,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Fintabs CD bori poskytuje organizmu výživu pre pohybový aparát, vápnik je obohatený o horčík, kremík, bór, vitamíny D3, C, biotín a novo ovitamín K2. Tieto látky sú užitočné pre strednú generáciu, seniorov, ženy v menopauze i po menopauze.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fintabs CD Bori+K2 predstavuje komplexný výživový doplnok navrhnutý špeciálne pre podporu pohybového aparátu. S unikátnou kombináciou vápnika, horčíka, kremíka, bóru, vitamínov D3, C, biotínu a najnovšivitamín Eu K2, tento doplnok stravy je ideálny pre strednú generáciu, seniorov, ako aj pre ženy v menopauze a po menopauze.

Kľúčové výhody:

  • Podpora kostí a zubov: vápnik je nevyhnutný pre udržanie zdravých kostí a zubov, zatiaľ čo vitamín D3 zvyšuje absorpciu vápnika a horčíka.
  • Zdravie svalov a nervov: horčík prispieva k normálnej svalovej a nervovej funkcii, ako aj k zníženiu únavy a vyčerpania.
  • Zdravie spojivových tkanív: Kremík je dôležitý pre udržanie zdravých spojivových tkanív, ktoré s vekom strácajú svoju pevnosť.
  • Podpora imunitného systému: vitamín C je zásadný pre tvorbu kolagénu, imunitný systém a boj proti únavy.
  • Posilnenie kostí:vitamín K2 má kľúčovú úlohu v udržiavaní zdravých kostí a obmedzuje riziko vaskulárnej kalcifikácie.

Upozornenie: Pri užívaní antikoagulačných liekov je dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť kvôli obsahu vitamínu K.

Obsah účinných látok na dávkovanie (4 tablety):

Balenie: 180 tabliet, poskytujúce 100-dňovú zásobu pri odporúčanom dávkovaní.

Dávkovanie: 2 tablety dvakrát denne (ráno a na obed, pred jedlom, zapiť).

Schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky,

Fintabs CD Bori+K2 je výnimočný doplnok stravy pre každého, kto chce podporiť svoj pohybový aparát a zabezpečiť dostatočný príjem klúčových živín pre zdravie kostí, svalov a spojivových tkanív.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.