Finclub fin VitaK2+D3tabs 60 tabliet

Akcia Akce
Značka: Finclub
42,50 € –12 %
Finclub fin VitaK2+D3tabs 60 tabliet
42,50 € –12 % 37,40 € 31,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.04.2024
Možnosti doručenia

VitaK2 + D3tabs NEW je vysoko účinný výživový doplnok, ktorý ponúka synergickú kombináciu vitamínov K2 a D3 pre podporu zdravých kostí a srdcovo-cievneho systému. Obsahuje vitamín K2 získaný z japonského fermentovaného sójového syra natto a vitamín D3 z lanolínu, s vylepšenou formuláciou poskytujúcou významne vyššie dávky oboch vitamínov, zodpovedajúce množstvám používaným v klinických štúdiách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin VitaK2+D3tabs 60 tabliet

VitaK2 + D3tabs NEW je inovatívny doplnok, ktorý byl navržený s cieľom poskytnúť užívateľom optimálnu podporu pre zdravie kostí a prevenciu kalcifikácie ciev. Tento produkt kombinuje dva kľúčové vitamíny - K2 a D3 - v jednej tablete, aby maximalizoval prínosy pre vaše zdravie.

VÝNIMOČNÉ VLASTNOSTI:

  • Vitamín K2 (MenaQ7): Tento vitamín, získaný z japonského fermentovaného sójového syra natto, je kritický pre udržiavanie zdravých kostí a predchádzanie kalcifikácii ciev, čo môže viesť k srdcovo-cievnym problémom.

  • Vitamín D3: Získavaný z lanolínu, vitamín D3 je zásadný pre absorpciu vápnika a fosforu, normálny rast a vývin kostí u detí, a udržiavanie zdravých kostí a zubov u dospelých.

ZDRAVOTNÉ PRÍNOSY:

  • Vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a podporuje udržanie zdravých kostí.

  • Vitamín D3 je nevyhnutný pre normálny rast a vývin kostí u detí, podporuje normálne vstrebávanie vápnika a fosforu, prispieva k udržaniu normálnej hladiny vápnika v krvi a podporuje funkciu imunitného systému.

ZLOŽENIE NA 1 TABLETU:

  • Vitamín K2: 100 µg (133% Dennej referenčnej hodnoty príjmu)

  • Vitamín D3: 50 µg (1000% Dennej referenčnej hodnoty príjmu)

DODATOČNÉ LÁTKY: Mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, kukuričný škrob.

BALIČEK A DÁVKOVANIE:

Balenie obsahuje 60 tabliet, čo zabezpečuje 2 mesačnú zásobu pri odporúčanom dávkovaní 1 tablety denne, ráno s jedlom obsahujúcim tuky, zapiť tekutinou.

VitaK2 + D3tabs NEW je ideálny pre každého, kto chce zabezpečiť optimálne využitie vápnika v tele a podporiť svoje zdravie kostí a srdcovo-cievneho systému.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.