Forever Living produkty môžete zakúpiť cez oficiálnu stránku stránku Forever Living Slovensko.

Kód: 5422
1 € 0,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Od 2023 je možné produkty Forever Living Aloe zakúpiť len cez oficiálnu stránku stránku Forever Living Slovensko.

Ak máte záujem o produkty, po klinutí budete  presmerovaný na oficiálnu stránku Forever, kde po vyplnení Vašich dodacích údajov zakúpite produkt.

Tovar vám bude odoslaný priamo spoločnosťou FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC s.r.o.,  prostredníctvom kuriérskej služby UPS za 3,90 € s DPH, (maximálne do 96 hodín), zvyčajne na druhý deň, ak vašu objednávku uskutočníte do 12:00!

Zaregistrujte sa a získajte rôzne benefity a výhody! Nakupujte so zľavou 5 % alebo dokonca 30 %."

 Podrobnejšie tu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Forever Living Aloe Vera produkty

Doplňujte pravidelne vašu dávku vitamínov a minerálov úplne jednoducho – majte po ruke naše forever living produkty, ktoré sa postarajú o prínos zdraviu prospešných látok pre vaše telo. Forever living eshop vám ponúka možnosť vybrať si z viacerých takýchto kvalitných produktov. Podporte svoje zdravé trávenie, doprajte si zdravý prísun energie, posilnite svoju imunitu a postarajte sa o svoje ďalšie zdravotné benefity tým, že navštívite Forever living shop.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Od 14.9.2023 je možné produkty Forever Living Aloe zakúpiť len cez našu novú stránku www.aloes.sk. Kliknutím na tlačidlo "Kúpiť na stránke forever" budete  presmerovaný na oficiálnu stránke Forever kde po vyplnení Vašich dodacích údajov zakúpite produkt.

Tovar vám bude dodaný priamo spoločnosťou prostredníctvom služby UPS za 3,90 € s DPH, (maximálne do 96 hodín), zvyčajne na druhý deň, ak vašu objednávku uskutočníte do 12:00!

Ako bonus, radi by sme Vás obdarovali za nákup FLP produktov!  Na jasomzdravie.sk pri objednávke v 1. kroku zadajte kód: forever a dopravu máte zadarmo!