GAL Laktoferrin plus 120g

46,80 € 39 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

Laktoferín je bioaktívna bielkovina, ktorá je jeden z najsilnejších imunostimulačných prirodzených prostriedkov na imunitu. Gal Laktoferrin Plus obsahuje 120 g prášku s laktoferrínom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

GAL Laktoferrin plus 120g

GAL Laktoferrin plus 120g je skvelým doplnkom stravy, ktorý obsahuje všetky tri typy laktoferínu. Tento produkt je vyrobený z mliečneho extraktu s takmer nulovým obsahom laktózy a mliečnych bielkovín, takže je vhodný aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu. 

Laktoferín má množstvo prospešných účinkov na organizmus vrátane podpory imunitného systému, podpory trávenia, rýchlejšieho hojenia rán, ochrany zdravia zubov a ďasien a mnohých ďalších. Produkt obsahuje aj glycín a mikronizované bambusové vlákno, ktoré zlepšujú chuť a textúru produktu. Laktoferín plus odporúča profesionálny tím Nutrition-Setup ™, takže si môžete byť istí jeho kvalitou. 

Aké sú  priaznivé účinky laktoferínu?

 • viaže a prepravuje v organizme železo, je prospešný pri anémii z nedostatku železa, vytvára nepriaznivé podmienky pre rast škodlivých mikroorganizmov, ktoré potrebujú pre svoj rast železo
 • podporuje rast črevných buniek, podporuje tak proces trávenia
 • aktivizuje a reguluje imunitný systém, produkuje protilátky proti mnohým ochoreniam, aktivizuje tzv. NK-bunky, prirodzených zabijakov, ktorý sú považovaný za prvú líniu v boji proti nádorovým ochoreniam, podporuje dozrievanie T-a B-lymfocytov
 • pôsobí ako antioxidant, znižuje škodlivé účinky voľných radikálov a ovplyvňuje omladzovacie procesy, pôsobia proti starnutiu organizmu
 • napomáha rýchlejšiemu hojeniu poranení, pomáha pri poruchách tvorby krvi a pri poruchách zrážanlivosti

Kde sa nachádza laktoferín?

Je to bioaktívny glykoproteín, ktorý je jeden z najsilnejších imunostimulačných prirodzených prostriedkov na podporu imunity. Nachádza sa v materskom mlieku a v menšom množstve sa nachádza vo väčšine telesných tekutín – v slinách, sekrétu z nosu, v žlči, v slinách a taktiež v bielych krvinkách (neutrofily). Laktoferín sa nachádza v tekutinách, lokalizovaných na otvoroch tela – ústnej a nosnej dutine. 

Tento produkt obsahuje všetky tri typy laktoferínu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v mledzive, ale predovšetkým apolaktoferín, ktorý je z nich najcennejší. Tento produkt bol vyvinutý v spolupráci s profesionálnym tímom Nutrition-Setup ™. V produkte Laktoferín plus používali mliečny extrakt s takmer 100% obsahom laktoferínu (je to dôležité, pretože obsah mliečnych bielkovín a laktózy je takmer nulový). Je zmiešané s glycínom a trochou mikronizovaného bambusového vlákna, takže ho nemusíte prehĺtať v kapsule, má príjemnú chuť. 

Dávkovanie a skladovanie

 • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
 • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
 • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
 • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
 • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť GAL sa špecializuje na vývoj a výrobu produktov, ktoré kombinujú technológie a prírodné zdroje, aby poskytli optimálne výsledky. Produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín a sú testované na vysoké štandardy kvality, aby zákazníci dostali len to najlepšie.

Spojenie prírodných zdrojov a moderných technológií je kľúčom k zdravému a aktívnemu životu a že ich produkty pomôžu ľuďom dosiahnuť ich ciele a žiť naplnený život plný energie a vitality.