Hush & Hush SkinCapsule™ CLEAR+

41,90 € 34,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

SkinCapsule™ CLEAR+ je navrhnutý na boj proti pretrvávajúcemu akné a na dosiahnutie čistejšej pokožky. S jedinečnou zmesou zinku, kurkumy, vitamínu A, kyseliny pantoténovej a ďalších protizápalových zložiek, tento výživový doplnok pomáha odstraňovať nečistoty, znižuje tvorbu mazu, upokojuje podráždenú pokožku a minimalizuje vnútorný kožný zápal. Vhodný pre ženy aj mužov, CLEAR+ ponúka vegánske riešenie pre dosiahnutie zdravej a čistej pleti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hush & Hush SkinCapsule™ CLEAR+ 

Bojujte proti akné a dosiahnite čistejšiu pokožku s SkinCapsule™ CLEAR+. Tento výživový doplnok kombinuje silu zinku, kurkumy a ďalších prírodných zložiek na redukciu mazu, upokojenie podráždenia a zmiernenie akné. Ideálny pre všetky typy pleti a vegánsky, CLEAR+ je kľúčom k zdravej, bezchybnej pleti.

Hlavné výhody

  • Boj proti akné: Pomáha odstrániť nečistoty a bojovať proti akné.
  • Redukcia mazu: Obsahuje zinok a kurkumu, ktoré pomáhajú regulovať tvorbu mazu.
  • Upokojenie pleti: Zmiernuje podráždenie a červenanie pokožky.
  • Protizápalové účinky: Znižuje vnútorný zápal, ktorý spôsobuje akné a začervenanie.
  • Vegánske zloženie: Vhodné pre každého, kto hľadá rastlinné riešenie pre svoje problémy s pokožkou.
  • Vhodné pre všetky typy akné: Efektívne pre dospievajúcich aj dospelých s aknóznou pokožkou.

SkinCapsule™ CLEAR+ je ideálny pre tých, ktorí hľadajú prírodné a efektívne riešenie na boj proti akné a na dosiahnutie zdravej, čistej pokožky bez použitia tvrdých chemikálií.

 
 
 
 

 

 

Aplikácia

  • Užívajte 2 kapsuly s jedlom, pokiaľ možno spolu s bežnou rutinou starostlivosti o pleť. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Luxusná značka Hush & Hush uvádza na trh celú radu vyživových doplnkov, ktoré pomáhajú ľuďom viesť zdravší život a oddialiť-zastaviť starnutie. Made in USA.

Hush & Hush je výsledkom viac než 15 ročného výskumu bunkovej výživy, koreňe tejto značky teda siahajú hlboko do skutočnej regeneračnej vedy. Jej cieľom je oddialiť nezvratný proces starnutia ľudského tela. Všetky naše zloženia boli vyvinuté tak, aby vďaka obsahu vitamínov, bylín a rastlinných zložiek s klinicky overenými účinkami v spojení s modernými technológiami podporovali prirodzenú obrannú a regeneračnú schopnosť organizmu.