Lavylites Haevyl 3.I - 30ml

29,50 € 24,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Širokospektrálny bylinný kozmetický prípravok, ktorý zjemňuje ústnu dutinu a ponúka výnimočné vône a príchute. Je vhodný pre manažérov, študentov, vodičov, dôchodcov, dlhodobo chorých, mamičky v domácnosti, športovcov a pracujúcich vo fyzicky aj psychicky náročných prevádzkach. Tento produkt harmonizuje energetickú hladinu človeka, ukľudňuje emócie, uvádza človeka do nadhľadu, podporuje koncentráciu a vitalitu mysle, je vzpruhou pre celý organizmus, znižuje závislosť na antidepresívach a znižuje hyperaktivitu detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vynikajúca podpora pre manažérov, študentov a vodičov. Vhodný pre dôchodcov a dlhodobo chorých, pre mamičky v domácnosti, športovcov, pre pracujúcich vo fyzicky aj psychicky náročných prevádzkach.

Širokospektrálny bylinný kozmetický prípravok zjemňujúci ústnu dutinu. Pre milovníkov výnimočných vôní a príchutí.

Návod na použitie: 

  • streknúť 2-3x pod jazyk
  • účinok sa dostaví do 5-15 minút
  • doba pôsobenia: 4-5 hodín
  • aplikujte 3 až 5-krát denne

Zloženie

Aqua, Honey , Taurine, Caffeine, Carnitine-Tartarate, Apple Vinegar, Bio, Ascorbic Acid, Panax Ginseng Extract, Garcinia Cola Nut Extract, Niacinamide, Potassium Sorbate, Xylitol, Sodium Benzoate, Arginine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Glycerin, Citrus Grandis Seed Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Pimpinella Anisum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propolis Extract. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lavylites je značka, ktorá prináša kvalitné a účinné kozmetické výrobky. Vďaka prírodnej zložke sú produkty Lavylites jedinečné a efektívne. Značka je známa svojou prísne dodržiavanou výrobnou filozofiou a logistickými princípmi, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť produktov. 

V našom e-shope ponúkame širokú škálu produktov Lavylites, ktoré vám pomôžu dosiahnuť krásnu a zdravú pleť, zlepšiť celkový stav pokožky a podporiť jej regeneráciu. Objavte krásu prírody s Lavylites!