Mini MindYourMind 30 ks

Novinka
Značka: Hush & Hush
36,90 € 30,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

MindYourMind je nutraceutikum navrhnuté na podporu kvalitného spánku, každý deň. Tento doplnok upokojuje myseľ aj telo, pomáha zaspať a zabezpečuje pokojný spánok bez použitia melatonínu. Jeho vedecky overená zmes prírodných upokojujúcich látok a zložiek na podporu spánku, ako je tryptofán, koreň valeriány, vňať bazalky posvätnej a horčík, zmierňuje mentálnu záťaž a pripravuje telo na nočný odpočinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hush & Hush Mind Your Mind 30 kapsúl

Získajte pokojnú myseľ a kvalitný spánok s MindYourMind. Tento prírodný doplnok bez melatonínu upokojuje, relaxuje a podporuje zdravý spánok, aby ste sa každé ráno prebudili svieži a odpočinutí. Ideálne pre každého, kto potrebuje pomoc pri zaspávaní a chce si užívať nepretržitý nočný odpočinok.

Hlavné výhody

  • Upokojuje myseľ aj telo: Pripravuje na relaxačný a výdatný spánok.
  • Podpora pri zaspávaní a pokojnom spánku: Zmierňuje mentálnu záťaž a podporuje kontinuálny odpočinok.
  • Prírodné zložky: Obsahuje tryptofán, koreň valeriány, vňať bazalky posvätnej, GABA, harmanček a ďalšie.
  • Bez melatonínu: Zaisťuje kvalitný spánok bez ranného pocitu rozospatosti.
  • Vhodné pre všetkých: Určené pre každého, kto hľadá prírodnú podporu spánku.

MindYourMind je ideálny spoločník pre tých, ktorí hľadajú prirodzený spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho spánku, bez toho, aby ráno pociťovali nežiaduce vedľajšie účinky. Je to dokonalý spôsob, ako podporiť svoje nočné rutiny a zabezpečiť si výdatný odpočinok, ktorý je základom pre dobré zdravie a pohodu.

 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Luxusná značka Hush & Hush uvádza na trh celú radu vyživových doplnkov, ktoré pomáhajú ľuďom viesť zdravší život a oddialiť-zastaviť starnutie. Made in USA.

Hush & Hush je výsledkom viac než 15 ročného výskumu bunkovej výživy, koreňe tejto značky teda siahajú hlboko do skutočnej regeneračnej vedy. Jej cieľom je oddialiť nezvratný proces starnutia ľudského tela. Všetky naše zloženia boli vyvinuté tak, aby vďaka obsahu vitamínov, bylín a rastlinných zložiek s klinicky overenými účinkami v spojení s modernými technológiami podporovali prirodzenú obrannú a regeneračnú schopnosť organizmu.