TITOK Peptidy rybieho kolagénu + MSM

Novinka
Značka: GAL
18,20 € 15,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Obsahuje vysoko kvalitný rybí kolagén typu a MSM. Tieto zložky majú pozitívny vplyv na stav pokožky, kostí, kĺbov a svalov. Prispieva k tvorbe kolagénu, zlepšuje pružnosť pokožky a podporuje regeneráciu tkanív. MSM je organická zlúčenina síry, ktorá pomáha zlepšovať pohyblivosť kĺbov, znižovať zápaly a bolesť.

Je výborným doplnkom pre tých, ktorí hľadajú spôsoby na zlepšenie zdravia kostí, kĺbov, svalov a pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvotriedny doplnok stravy, ktorý kombinuje dve dôležité zložky pre zdravú pokožku, vlasy a nechty - morský kolagén a MSM. 

Naša tvár je zrkadlom nášho života, ukazuje sa, keď žijeme vedome a dávame pozor na to, čo jeme a pijeme. Preto je krása skutočne prirodzená, môžeme ju ovládať a udržiavať navždy. rybí kolagén je obzvlášť užitočný pri prirodzenej starostlivosti o krásu, pri udržiavaní krásy, ktorá vychádza zvnútra.

S pribúdajúcim vekom začína prirodzená hladina kolagénu v našom tele klesať. To spôsobuje, že naša pokožka stráca pružnosť, oslabuje a vráskavie. Vysokoprofilový rybí kolagén Naticol®, ktorý je základnou zložkou nášho produktu, je 100 % biologicky dostupný, takže pokožka môže získať späť svoju pevnosť a pružnosť. Pravidelnou konzumáciou môžeme znížiť hĺbku veľkých vrások a dokonca odstrániť výskyt drobných vrások.

Používaním môžete zlepšiť vzhľad svojej pokožky, vlások a nechtov a podporiť ich zdravie. Dlhodobé užívanie tohto doplnku stravy môže tiež pomôcť zlepšiť pohyblivosť kĺbov a zmierniť bolesť spojenú s artritídou a inými ochoreniami kĺbov. 

Extra kvalitný doplnok, ktorý vám môžet zlepšiť vzhľad svojej pokožky, vlásov a nechtov a podporiť ich zdravie.

  • Odporúčaná denná je 5,75 g (2 čajové lyžičky), čo je tridsať tretín celkového mesačného množstva vo vrecúšku
  • Dávkovanie nie je striktné, takže je úplne v poriadku užívať jeden deň o niečo viac a druhý deň o niečo menej
  • Môže sa zamiešať do akejkoľvek tekutiny kedykoľvek počas dňa, ale môže sa užívať aj bez miešania a pred miešaním aj tak, že sa niekoľko dúškov rozmieša nad malým množstvom vody v šálke na espresso
  • Samozrejme, rozmixovaný do lahodného raňajkového smoothie je skvelým spôsobom, ako začať deň.

Odporúčame z času na čas jemne zatriasť vreckom, keď je zatvorené, aby sa zabezpečila dokonalá homogenita prášku z oboch zložiek.

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť GAL sa špecializuje na vývoj a výrobu produktov, ktoré kombinujú technológie a prírodné zdroje, aby poskytli optimálne výsledky. Produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín a sú testované na vysoké štandardy kvality, aby zákazníci dostali len to najlepšie.

Spojenie prírodných zdrojov a moderných technológií je kľúčom k zdravému a aktívnemu životu a že ich produkty pomôžu ľuďom dosiahnuť ich ciele a žiť naplnený život plný energie a vitality.