fin Natur Kalcitabs 70 tabliet

Kód: 300155
19 € 15,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Vápnik a vitamín D2 - stará sa o kosti v každom veku. Výživový doplnok fin NATUR KALCITABS obsahuje revolučnú patentovanú látku Aquamin ™ ( rastlinný zdroj vápnika i ďalších prvkov ) a vitamín D2 získaný z kvasiniek Saccharomyces cerevisce . Neobsahuje žiadne živočíšne zložky , je vhodný aj pre vegetariánov .

Detailné informácie

Podrobný popis

Vápnik - je potrebný pre udržanie zdravých kostí a zubov , prispieva k optimálnej zrážanlivosti krvi , k normálnemu metabolizmu , k správnej činnosti svalov a funkciu nervových prenosov , podporuje funkciu tráviacich enzýmov . Vitamín D - prispieva k optimálnej hladine vápnika v krvi , k udržaniu dobrého stavu kostí a zubov , k činnosti svalov či imunitného systému , k vstrebávaniu vápnika a fosforu. 

Aquamin ™ pochádza z čistej vody írované .skeho a islandského pobrežia . Získava sa z červenej riasy Lithothamnion species , ktorá v priebehu svojho rastu absorbuje základné minerály z mora - práve to produktu dodáva unikátne multiminerálne zloženie . Aquamin ™ je vysoko biologicky dostupný , telo veľmi jednoducho vstrebáva jednotlivé nutrienty . Minerály pracujú synergicky , celkový úžitok tohto komplexu je preto vyšší , ako keby minerály boli užívané samostatne . Aquamin ™ je držiteľom niekoľkých certifikátov , jeho účinok bol klinicky overený štúdiami a výsledky publikované. 

Obsah účinných látok: 1 tableta denne , s raňajkami alebo obedom
Balenie: 70 tabliet
Dávkovanie: 400 mg vápnika ( Aquamin ™ ) , 10 mikrogramov vitamínu D2 ( Lalmin ® VitaD )
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov . Výživový doplnok je vhodný pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland 

Priložené súbory

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: