GAL C-komplex 1333mg (90 kapsúl)

12,30 € 10,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.07.2024
Možnosti doručenia

Výživový doplnok obsahujúci vysoké množstvo vitamínu C a citrusových bioflavonoidov, ktoré podporujú imunitný systém a zdravie krvných ciev. Kapsuly sú vhodné pre vegánov a vegetariánov, neobsahujú želatínu ani laktózu. vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Detailné informácie

Podrobný popis

GAL C Complex je ideálny doplnok pre každého, kto chce zvýšiť príjem vitamínu C. S 90 kapsulami vo fľaši získate vysokú dávku vitamínu C v pohodlnej forme. Obsiahnuté extrakty pomáhajú absorbovať a recyklovať vitamín C, vďaka čomu je účinnejší a efektívnejší. Navyše bioflavonoidy v GAL C Complex pôsobí na ochranu srdca, ciev a zraku.

GAL C Complex je pozoruhodný doplnok stravy, ktorý obsahuje vysoké dávky vitamínu C a rastlinné extrakty, ktoré napomáhajú jeho vstrebávaniu a recyklácii, spolu s bioflavonoidmi. Je nevyhnutný pri syntéze kolagénu, karnitínu, dopamínu, steroidných hormónov v nadobličkách, niektorých neurotransmiterov a metabolizme železa.

Zloženie 2 kapsúl:

Vitamín - C

1333mg

(NRV* 1666%)

Synergické rastlinné extraty

304mg

Komplex citrusového bioflavonoidu [60% hesperidín + iné bioflavonoidy]

200mg

Extrakt zo jadierok červeného hrozna (Vitis vinifera) [komplex 95%-ného oligomerického proantokyanidínu (OPC)]

50mg

Extrakt zo šupiny červeného hrozna (Vitis vinifera) [70% polyfenol]

50mg

BioPerine® , extrakt čierneho korenia (Piper nigrum) [98% piperínu]

4mg

*NRV = Odporúčaná denná dávka pre dospelých 

Odporúčané dávkovanie: 

2 kapsuly denne

Vlastnosti produktu:

 • 100% recyklovateľný obal
 • Bez GMO (Geneticky modifikované organizmy)
 • Bez alergénov
 • Bez cukru
 • Bez lepku
 • Bez mliečne a bez laktózy
 • Bez sójových alergénov
 • Bez vajec
 • FSC certifikovaný papier (CO31340)
 • Neobsahuje oxid siričitý
 • Obaly z uhlíkovo neutrálnej výroby

C-vitamin komplexná kapsula

Vitamin C (kyselina askorbová) netreba nikomu osobitne predstavovať, každý si je vedomý jeho dôležitosti. Pokryť ho z dnešných potravín v primeranom množstve je ťažké. Jeho priaznivý vplyv je možné v dostatočnej miere preukázať len pri dennej spotrebe nad 500 mg, avšak túto úroveň je ťažké pokryť aj veľkým množstvom ovocia a zeleniny s vysokým obsahom vitamínu C. vitamín C použitý ako doplnok stravy sa síce vstrebáva rovnako, ako keby sme ho prijímali z potravín, avšak v zelenine a ovocí sa nachádzajú aj ďalšie prospešné látky. Tie majú synergický účinok s vitamínom C, lebo predĺžia vstrebávanie a ešte sú schopné regenerovať našim organizmom už ako antioxidant spotrebovaný vitamín C a takto ho môžeme znova a znova zužitkovať akoby sme prijali novú a novú dávku vitamínu C. Také sú i zložky potravín napomáhajúce účinku vitamínu C – bioflavonoidy a antocyany. 

Bioperin@ z čierneho korenia

Cieľom nášho C-vitamín komplexu bolo, aby sme vytvorili produkt, v ktorom dôjde k synergickému pôsobeniu i v potravinách sa nachádzajúcich zlúčenín s vitamínom C., veď nie je náhoda, že vitamín C je v prírode spojený práve s týmito zlúčeninami. V našom produkte sme skombinovali veľké množstvo citrusových bioflavonoidov s výťažkami zo šupiek a zrniečok červeného hrozna. Tak ako v citrusových bioflavonoidoch tak aj vo výťažkoch zo šupiek a zrniečok červeného hrozna sa nachádzajúce antocyany sú synergické s vitamínom C. Víťažky z červeného hrozna dokážu  naviac bez prijímania vitamínu C zvyšovať v tkanivách úroveň vitamínu C na základe regenerácie.

 Popri tom obsahuje aj patentovaný výťažok Bioperin@ z čierneho korenia, ktorý dokázateľne zvyšuje využitivitamín Eu C, tak ako ďalších synergických látok nachádzajúcich sa v našom produkte. Toto je dôležité preto, že vstrebávanie z väčšej (účinnej) dózy vitamínu C by bolo menj účinné. Pre väčší účinok by bolo potrebné rozdeliť prijímanie počas dňa na menšie dózy, čo by však mohlo byť dosť nepraktické. Produkty zabezpečujúce predĺžené vstrebávanie zas obsahujú mnoho umelých látok.

Dávkovanie a skladovanie

 • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
 • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
 • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
 • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
 • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť GAL sa špecializuje na vývoj a výrobu produktov, ktoré kombinujú technológie a prírodné zdroje, aby poskytli optimálne výsledky. Produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín a sú testované na vysoké štandardy kvality, aby zákazníci dostali len to najlepšie.

Spojenie prírodných zdrojov a moderných technológií je kľúčom k zdravému a aktívnemu životu a že ich produkty pomôžu ľuďom dosiahnuť ich ciele a žiť naplnený život plný energie a vitality.