Hush & Hush DeeplyRooted 120 kapsúl

77,90 € –10 %
Hush & Hush DeeplyRooted 120 kapsúl
77,90 € –10 % 70,10 € 58,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

DeeplyRooted je klinicky testovaný výživový doplnok na rast vlasov, ktorý ponúka komplexnú starostlivosť o vlasy zvnútra. S 91% účinnosťou podľa klinických štúdií, tento doplnok bojuje proti hlavným príčinam rednutia a vypadávania vlasov, podporuje hustejšie, dlhšie, silnejšie a objemnejšie vlasy a udržuje celkové zdravie vlasov a pokožky hlavy. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hush & Hush DeeplyRooted 120 kapsúl

Tento výživový doplnok pre celkové zdravie vlasov využíva silu osvedčených vitamínov, minerálov, rastlinných výťažkov a patentovaných zložiek, ktoré zastavujú rednutie a vypadávanie vlasov v počiatočnom štádiu. DeeplyRooted je podložený skutočnou, transparentnou vedou a je preukázané, že podporuje rast nových vlasov a zlepšuje ich celkové zdravie.
Či už pociťujete prvé príznaky zmien vlasov alebo už istý čas bojujete s vlasovými nedokonalosťami spôsobenými starnutím, environmentálnymi vplyvmi, hormonálnymi zmenami alebo stresom, DeeplyRooted poskytuje telu živiny potrebné na vrátanie vlasov z fázy odpočinku do fázy rastu 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Luxusná značka Hush & Hush uvádza na trh celú radu vyživových doplnkov, ktoré pomáhajú ľuďom viesť zdravší život a oddialiť-zastaviť starnutie. Made in USA.

Hush & Hush je výsledkom viac než 15 ročného výskumu bunkovej výživy, koreňe tejto značky teda siahajú hlboko do skutočnej regeneračnej vedy. Jej cieľom je oddialiť nezvratný proces starnutia ľudského tela. Všetky naše zloženia boli vyvinuté tak, aby vďaka obsahu vitamínov, bylín a rastlinných zložiek s klinicky overenými účinkami v spojení s modernými technológiami podporovali prirodzenú obrannú a regeneračnú schopnosť organizmu.