Hush & Hush TimeCapsule 60 tabliet

72,90 € 60,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.04.2024
Možnosti doručenia

TimeCapsule predstavuje účinný výživový doplnok proti starnutiu pleti 4 v 1, ktorý kombinuje výhody pre krásu pleti, zvyšovanie tvorby kolagénu, hydratáciu pokožky a ochranu pred škodlivými vplyvmi prostredia. Tento komplexný doplnok je navrhnutý tak, aby poskytoval omladzujúce účinky a podporoval celkovú imunitu a energiu tela, zároveň zabezpečoval dennú potrebnú dávku multivitaminov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hush & Hush TimeCapsule 60 tabliet 

TimeCapsule je vynikajúci 4 v 1 výživový doplnok pre pokožku, má omladzujúce účinky, ktoré zvyčajne nachádzame v lokálnych výrobkoch na starostlivosť o pleť vo forme tabliet. Tento výživový doplnok bohatý na antioxidanty a protizápalové látky sa odporúča užívať každé ráno, chráni pokožku pred bežnými faktormi starnutia, ktorým je takmer nemožné sa vyhnúť: slnečné žiarenie, znečistenie, modré svetlo a škodlivé vplyvy prostredia. Unikátna zmes osvedčených rastlinných látok doplnená o časom overené čisté klinické vitamíny Clean Clinical Vitamins™ a minerály pôsobí synergicky, aby zvrátila bežné príznaky starnutia, chránila pleť pred jej budúcim poškodením a zanechala ju mladšiu na pohľad i na dotyk.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Luxusná značka Hush & Hush uvádza na trh celú radu vyživových doplnkov, ktoré pomáhajú ľuďom viesť zdravší život a oddialiť-zastaviť starnutie. Made in USA.

Hush & Hush je výsledkom viac než 15 ročného výskumu bunkovej výživy, koreňe tejto značky teda siahajú hlboko do skutočnej regeneračnej vedy. Jej cieľom je oddialiť nezvratný proces starnutia ľudského tela. Všetky naše zloženia boli vyvinuté tak, aby vďaka obsahu vitamínov, bylín a rastlinných zložiek s klinicky overenými účinkami v spojení s modernými technológiami podporovali prirodzenú obrannú a regeneračnú schopnosť organizmu.