Šampón DeeplyRooted

Novinka
Značka: Hush & Hush
36,90 € 30,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Šampón DeeplyRooted je prémiový peelingový čistiaci prípravok, ktorý jemne čistí vlasy a odstraňuje odumreté bunky z pokožky hlavy. S jeho pomocou môžete posilniť tenké, lámavé a starnúce vlasy, zredukovať šupinatenie pokožky hlavy a chrániť vlasy pred poškodením. Vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane farbených, tento šampón kombinuje klinicky overené zložky rastlinného pôvodu pre hustejšie, silnejšie vlasy a zdravú pokožku hlavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné výhody

  • Jemné čistenie: Jemne čistí vlasy a odstraňuje odumreté bunky z pokožky hlavy.
  • Posilnenie vlasov: Posilňuje tenké, lámavé a starnúce vlasy.
  • Znižovanie šupinatenia: Efektívne znižuje suchosť a šupinatenie pokožky hlavy o 100% do 4 týždňov.
  • Ochrana pred poškodením: Chráni vlasy pred poškodením bielkovín spôsobené znečistením.
  • Vhodný pre všetky typy vlasov: Vegánske zloženie bez sulfátov je bezpečné na každodenné použitie na všetky typy, dĺžky a štruktúry vlasov, vrátane farbených vlasov.
  • Prírodné zložky: Obsahuje klinicky overené, čisté zložky rastlinného pôvodu.
  • Osviežujúca vôňa: Má povzbudzujúcu unisex vôňu mäty a citrusov s náznakom kakaa a kvetinovou esenciou.
  • Ekologické balenie: Balenie vyrobené z cukrovej trstiny zvyšuje recyklovateľnosť a udržateľnosť.
  • Kľúčové aktívne zložky: Výrobok obsahuje inovatívne zložky ako Capisoothe, KeraGuard™, Hairgenyl®, RootBioTec HW™, AnaGain™ a Capixyl™ pre maximálnu efektivitu.

Tento produkt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú šampón, ktorý nielen čistí, ale aj posilňuje vlasy a zároveň chráni pokožku hlavy a vlasy pred vonkajšími vplyvmi.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Luxusná značka Hush & Hush uvádza na trh celú radu vyživových doplnkov, ktoré pomáhajú ľuďom viesť zdravší život a oddialiť-zastaviť starnutie. Made in USA.

Hush & Hush je výsledkom viac než 15 ročného výskumu bunkovej výživy, koreňe tejto značky teda siahajú hlboko do skutočnej regeneračnej vedy. Jej cieľom je oddialiť nezvratný proces starnutia ľudského tela. Všetky naše zloženia boli vyvinuté tak, aby vďaka obsahu vitamínov, bylín a rastlinných zložiek s klinicky overenými účinkami v spojení s modernými technológiami podporovali prirodzenú obrannú a regeneračnú schopnosť organizmu.